Forum Trek.pl Newsy Star Trek "Rzućcie palenie!" - apeluje Leonard Nimoy

"Rzućcie palenie!" - apeluje Leonard Nimoy

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #7743

    - Posłuchajcie rady dziadka i rzućcie palenie już teraz. - apeluje do swych fanów Leonard Nimoy.

    Ma powody by to robić. W poniedziałek 27 styczna w sieci znalazły się dramatyczne w swej wymowie zdjęcia, pokazujące 82-letniego aktora wiezionego przez nowojorskie lotnisko na wózku. Podawano mu tlen, wyglądało więc na to, że jego życiu zagraża poważne niebezpieczeństwo.

    Dołączona grafika

    [more]Szczęśliwie Nimoy czuje się już lepiej i wyjaśnia całą sprawę na Twitterze.

    - Rzuciłem palenie 30 lat temu. Niestety, nie zrobiłem tego dostatecznie szybko i zdążyłem nabawić się POChP.

    Przewlekła obturacyjna choroba płuc jest częsta u nałogowych palaczy i niestety nieuleczalna. Leonard Nimoy palił w czasie kręcenia Star Trek The Original Series jak przysłowiowy smok. Dopiero podczas realizacji Star Trek IV The Voyage Home udało mu się zerwać z tym szkodliwym nałogiem. Miejmy nadzieję, że pomimo kłopotow z płucami będzie żył jeszcze długie lata.

    Dołączona grafika

    Źródło: TrekMovie[/more]

    Coen
    Participant
    #116148

    Kolejny powód aby go podziwiać, to fakt, że nie wrócił do palenia przy kręceniu ST V...

    Eviva
    Participant
    #116151

    Kolejny powód aby go podziwiać, to fakt, że nie wrócił do palenia przy kręceniu ST V...

    Wyleczył się też z alkoholizmu, co jest jeszcze trudniejsze, bo jak większość pijaków po prostu nie chciał przestać pić. Szczęśliwie pomogła mu w tym druga żona, Susan, oraz pewien nieoceniony przyjaciel...

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram