Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ruszyła promocja "Star Trek" w Polsce

Ruszyła promocja "Star Trek" w Polsce

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 103 total)
  • Author
    Participant

Co ty piszesz jaka warszawa człowieku we Wrocławiu wszystkie multiplexy oprócz CC w Koronie mają treka 2 x Helios po dwie kopie, tak samo Multikino też 2x i też po dwie kopie na kino wiec we Wrocku mamy 8 kopi treka nie sprawdzałem jeszcze kin nie sieciowych ale i tak jest u nas super szkoda że warszawa tak kipska u nas nawet jest konkurs i nagrody przez cały weekend nic tylko przyjechać do pięknego Wrocławia 🙂

Eviva
    Participant

Hej, Simon, Warszawa nie taka kiepska, ale nawet te kina, co mają Treka, nie są jakoś oblężone. Po co wiec jeszcze rozdrabniać publiczność?

fluor
    Keymaster

Nie wiem skąd wiecie, że kina nie są oblężone, przecież dopiero dziś premiera...

Wczoraj mieliśmy bannerek na gg, dzisiaj okno komunikatu po zalogowaniu na tlenie:

Dołączona grafika

Eviva
    Participant

Wystarczy spojrzeć na schemat rezerwacji w necie - kiepściutki. Może zresztą będą tłumy przed kinami, nie wiem. Oby, bo to dobrze by wróżyło Trekowi w Polsce.

fluor
    Keymaster

Eviva a jaki jest schemat rezerwacji przy blockbusterach? Ludzie rezerwują miejsca przy ścianie? Bo ja przyznam się nie prowadziłem takich badań, więc nie wiem. Pójdziemy dziś wieczorem, to będziemy liczyć puste fotele 😉

Eviva
    Participant

Eviva a jaki jest schemat rezerwacji przy blockbusterach? Ludzie rezerwują miejsca przy ścianie? Bo ja przyznam się nie prowadziłem takich badań, więc nie wiem. Pójdziemy dziś wieczorem, to będziemy liczyć puste fotele 😉

Chodziło mi o schemat widoczny wizualnie. Wejdź sobie tu, to sam zobaczysz. To nasza godzina.

fluor
    Keymaster

Nie wiem co ma udowadniać ten schemat rejestracji. Kilka filmów z dziś o 20...

Za jakie grzechy:

Dołączona grafika

17 again:

Dołączona grafika

Gra dla dwojga:

Dołączona grafika

Star Trek:

Dołączona grafika

Tatarak:

Dołączona grafika

X-Men:

Dołączona grafika

Eviva
    Participant

No widać, w ilu procentach sala będzie zapełniona samymi rezerwacjami

Aved
    Participant

No jak ktoś chce to widzi przejawy nawet szerokiej kampanii. Ale jak dziś zorientowałem się w szkole, nikt poza mną o nowym Treku nawet nie słyszał. A na stronie służącej do... badania opinii publicznej, czyli niejakim snag.pl na pytanie "Czy pójdziesz na Star Trek XI" 93% ze stu kilku osób odpowiedziało NIE.

fluor
    Keymaster

Screening na filmweb.pl 🙂 I kto mówił, że nie ma promocji?

Dołączona grafika

r_ADM
    Participant

Ty? ;P

fluor
    Keymaster

Hmm... nie do końca, inaczej bym nie zbierał dowodów na twierdzenie przeciwne 🙂

Aved
    Participant

Film ma ambicje zarabiać miliony. Przeciętny widz myli Star Treka z SW, a jak już się go uświadomi bardzo szybko dochodzi do wniosku, że to jakieś gówno. Wniosek krótki a treściwy: taka kampania jest nieadekwatna.Tak, podniecajcie się, że widzieliście plakat na słupie. Może to coś wielkiego w porównaniu z poprzednimi trekami, ale nikt z poza tego forum rzeczonego plakatu nie zauważył. Jeszcze dopisek... właśnie miałem wysłać tego posta gdy zaskoczył mnie obiad. Zgadnijcie jakiego filmu reklamę zobaczyłem gdy wszedłem do pokoju? Vicky Cristina Barcelona.

fluor
    Keymaster

Aved, nie do końca rozumiem do czego pijesz. Filmweb ma 2,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, nawet jeśli trek ma tylko dniówkę to będzie 100 tysięcy osób. Reklamy w komunikatorach to kolejne setki tysięcy młodych ludzi, nie wspominając o trailerach w MTV. Artykuły w prasie to częściowo fala zachodniej kampanii promocyjnej, ale nie wierzę, by i tutaj UIP nie miało żadnych wpływów. Metro, Newsweek, Polityka, Machina, Kino - a to pewnie nie jedyne tytuły.

Widzieliśmy mało outdooru, to prawda i trochę mnie niepokoi, że żadne kino nie ma trekowych standów ze Spockiem 🙂 To są rzeczy, które chętnie bym później przechwycił na TrekSferę, ale najwyraźniej obejdziemy się smakiem. Ale to są bajery dla fanów serii, którzy jak powszechnie wiadomo nie stanowią zbyt dużego % populacji i najwyraźniej tak to zostało skalkulowane.

Jedyna rzecz, której się można czepnąć to ilość kopii - coś poszło nie tak, skoro jedna z największych sieci kinowych nie pokazuje filmu. Tu do końca nie wiemy czy to wina dystrybutora, czy rozgrywek między sieciami, czy Borg wie czego jeszcze.

edit:

Jeszcze więcej treka na WP:

Dołączona grafika

Mar
    Participant

W dzisiejszej Gazecie Wrocławskiej wielkie zdjęcie i bardzo zachęcający, choć niezbyt długi tekst pod nim. Pozwólcie, że zacytuję kawałek:"Podczas seansu Star Trek każdy poczuje się jak dziecko, które dostało prezent gwiazdkowy i rozpakowuje go z rosnącym zainteresowaniem". Ja na rozpakowanie niestety muszę poczekać do poniedziałku 🙁

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 103 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram