Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ruszyła promocja "Star Trek" w Polsce

Ruszyła promocja "Star Trek" w Polsce

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 103 total)
  • Author
    Posts
  • r_ADM
    Participant
    #71700

    Ja bym raczej stawial na 'wine' CC. Oni maja najwiecej kin wiec mysle, ze postawili warunki, ktorych uip nie bylo w stanie spelnic. Ale to tylko gdybanie.Tak czy inaczej, ladnie fandom sprowadzili do parteru.

    Crane
    Participant
    #71702

    Dostałem nawet odpowiedź od Cinema City, że nie będą puszczać ST. No nic będziemy musieli się wybrać do jakiegoś innego kina albo poczekać na DVD i sobie kupić, totalna porażka, a najgorsze jest to że niedługo będzie drugie kino w Częstochowie i też Cinema City :/

    Barusz
    Participant
    #71703

    To jest po prostu parodia, to ja się pytam, po kiego ch... ryczą na prawo i lewo, że nowy Star Trek i w ogóle, skoro ci idioci nie zamierzają go emitować? Czyli co, chcesz człowieczku obejrzeć film, to zapier... do Warszawy? Chore. W Trójmieście (Gdynia dokładniej) też nie ma Treka, przynajmniej w SS, choć faktycznie wisi na stronce od kilku dni. Więc się pytam, czy stolica to jedyne miejsce w którym dadzą film?

    Dostałem nawet odpowiedź od Cinema City, że nie będą puszczać ST. No nic będziemy musieli się wybrać do jakiegoś innego kina albo poczekać na DVD i sobie kupić, totalna porażka, a najgorsze jest to że niedługo będzie drugie kino w Częstochowie i też Cinema City :/

    Popatrzcie na to, jako na okazję do poznania innych trekerów - tych mieszkających w większych miastach, w których film będzie. Możliwość obejrzenia takiego filmu (pełnego strzelanin i efektów) w kinie jest wartością samą w sobie.

    Lo'Rel
    Participant
    #71704

    No w moim przypadku od biedy do Multikina nie mam tak daleko, Władysławowo --> Gdańsk, więc chyba obejrzę w dniu premiery. Ale jak zawsze, można było się domyślić, że takie jajca będą...

    w kinie jest wartością samą w sobie.

    Toteż w ogóle nie biorę pod uwagę, że go w kinie nie obejrzę. To jednak zupełnie inne doznanie.

    Jean-Luc
    Participant
    #71784
    Simon
    Participant
    #71794

    Hej ho ho

    Więc nareszcie po wielu latach błędów i wypatrzeń nasza partia ......... ehh umm to już chyba nie te czasy a więc po latach czekania mam to na co czekałem czyli to :

    Dołączona grafika

    Teraz co do promocji treka bardzo ładnie się zachował Wrocławski Helios który umieścił treka na okładce swojego programu który rozdają w kinach, pubach, restauracja itd. a wygląda to tak

    Dołączona grafika

    Ale to i tak nie wszystko jeśli chodzi o Wrocław ponieważ chyba jako jedyni w kraju mamy coś małego eventowego a mianowicie to :

    Dołączona grafika

    Pewnie nie będzie to coś dużego ale zawsze lepsze to niż kompletne zero

    a tu link do informacji na stronie kina

    TU !

    fluor
    Keymaster
    #71796

    Simon, jeśli idziesz do Heliosa na ten event, to pstryknij parę fotek 🙂

    Simon
    Participant
    #71806

    Hehe spoko co prawda idę jutro na 18:30 ale do Magnoli nie mam daleko więc pewnie wpadnę tam na chwilkę, zrobię fotki (mam nadzieje że będzie czego hihi)

    Xalein
    Participant
    #71832

    W magazynie 'movie' znalazłem dosyć obszerny artykuł o całej sadze, niestety nie wrzucę skanów...

    Match
    Participant
    #71834

    Reklama na gadu-gadu, niedługo strach będzie lodówkę otworzyć 😉

    Dołączona grafika

    fluor
    Keymaster
    #71841

    Bannerek na gg to niezła reklama i target akurat dla filmu 🙂 Nie mam szansy zauważyć, bo używam tlena, ale kilkaset tysięcy ludzi w Polsce będzie miało okazję.

    Lo'Rel
    Participant
    #71842

    Jeeezu, jaki Star Trek nagle popularny w Polsce, czy to ten sam kraj?

    Aved
    Participant
    #71844

    Jest jeszcze reklama na wp. Na samej górze strony, centralnie. Niestety zamienna z paroma innymi bannerami, ale to strona na tyle popularna, że spewnością reklamę zauważy ładnych parę tysięcy ludzi.EDIT: Szukając reklamy na wp wszedłem na podstronę "film" i z zadowoleniem stwierdziłem, że dwa pierwsze wpisy u góry strony dotyczą Star Treka. I nawet niema tam błędów.

    Lo'Rel
    Participant
    #71847

    Jak ten Trek na siebie u nas nie zarobi to ja zwątpię już całkowicie.

    Gosiek
    Participant
    #71858

    Ja akurat wątpię, że zarobi - w promocję poszły niemałe zapewne nakłady i zrobiono ją przyzwoicie, co zaowocowało choćby tekstami w kilku dużych tygodnikach oraz sporą ilością reklam w sieci oraz "na mieście", a możliwości obejrzenia filmu są mizerne. Wystarczy wspomnieć, że są miasta wojewódzkie w których treka w kinie _nie będzie_ (patrz choćby Lublin). A np. w Krakowie wyświetla go aż jedno kino na całe miasto. Więc niby gdzie ten trek ma na siebie zarobić? Ja rozumiem, że dystrybutorzy lwią część ewentualnych zysków chcą zgarnąć w Warszawie, ale i tu nie jest aż tak różowo. Może ja jestem leniwa, ale mając kino w okolicy, wcale nie chcę jechać przez pół miasta i tracić czasu na przebijanie się przez korki, żeby sprawdzić czy film Abramsa wart jest uwagi. I mimo wszystko obawiam się, że sporo ludzi pomyśli podobnie - widzieli reklamę, która zachęciła ich do pójścia na film, zjawią się w CC - treka w programie nie będzie i obejrzą coś innego, bo nie będzie im się chciało jechać do Multikina. I tyle.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 103 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram