Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ruszyła promocja "Star Trek" w Polsce

Ruszyła promocja "Star Trek" w Polsce

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 103 total)
  • Author
    Keymaster

"Kochaj i tańcz" ponad 6 mln $, "Popiełuszko" 4 mln $, "Slumdog" 2 mln $ - wiem że to nie tylko komedie romantyczne, ale to najlepsze filmy z ostatniego miesiąca.

Zarathos
    Participant

Ja to jednak jakiś dziwny jestem, przed pójściem do kina sprawdzam repertuar na www, staram się zrobić tak, żeby sobie nie zmarnować dwóch godzin w kinie. Ale może nie jestem reprezentatywny.

Ja też sprawdzam. Przez to nie oglądam TV i nie chodzę do kina (ostatni raz byłem 1,5 roku temu na "Wielkiej Ciszy"). Więc może dobrze, że ludzie nie czytają informacji o filmach 😀

A co do promocji - ani w Toruniu, ani w Grudziądzu nie widziałem niczego o ST. Nawet na kinach, więc mogę przypuścić, że Treka w mojej okolicy nie pokażą.

Zresztą - pewnie i tak bym nie poszedł.

Silver Phoenix
    Participant

Zupelnie nie rozumiem o czym ma swiadczyc termin pokazu prasowego. Widz w Polsce nie czyta recenzji przed pojsciem do kina, nie oglada trailerow, nie sledzi wiadomosci z produkcji, nie czyta artykulow, innymi slowy nie interesuje sie filmem zanim ten nie trafi do kin. Idzie do kina na 20, patrzy na plakaty i decyduje na co isc.

W takim razie nie jestem widzem, filmy które mnie interesują, śledzę niemal od ich - heh - kołyski - do dnia premiery :PA może ja w Polsce nie mieszkam? Hmmm...

Kraków, Cinema City Zakopianka - plakat z ST wisi w hallu, a jakże.

r_ADM
    Participant

W takim razie nie jestem widzem, filmy które mnie interesują, śledzę niemal od ich - heh - kołyski - do dnia premiery

Czy naprawde musialem dodac przymiotnik 'przecietny' zebys zrozumial?

Myslisz, ze tlumaczenia w stylu 'jaja w tropikach' albo plakaty z Popieluszka przypominajace te z Bondem to dlaczego sa? Bo w Polsce (masz, specjalnie dla ciebie) przecietny widz co obejrzy decyduje w kinie (na podstawie plakatu) albo pol godziny przed wyjsciem czytajac tytuly akurat granych filmow. Zreszta przyznaja to sami dystrybutorzy. A to, ze uzytkownicy tego forum z tego schematu sie wylamuja to tez jest oczywiste.

btw wlasnie na discovery leciala reklama treka...

Silver Phoenix
    Participant

Czy naprawde musialem dodac przymiotnik 'przecietny' zebys zrozumial?

Myślę, że słowo pisane pozwala wyrażać się precyzyjnie od początku do końca, ponieważ masz czas zastanowić się nad tym, co piszesz. Byłoby miło, gdybyś o tym pamiętał... Bez przypominania.

Bo w Polsce (masz, specjalnie dla ciebie)...

Ależ dziękuję, czuję się naprawdę doceniony - to bardzo dobrze zrobiło mojemu ego.

Rotfl.

...przecietny widz co obejrzy decyduje w kinie (na podstawie plakatu) albo pol godziny przed wyjsciem czytajac tytuly akurat granych filmow.

Zabawne, ponieważ 100 % moich znajomych się z tego stwierdzenia wyłamuje. Trochę dużo tych wyjątków.

A to, ze uzytkownicy tego forum z tego schematu sie wylamuja to tez jest oczywiste.

Z ciekawości: oczywiste, ponieważ...?

Barusz
    Participant

(...)

btw wlasnie na discovery leciala reklama treka...

W ogóle bez sensu. Po co puszczać w telewizji reklamy filmu, którego "klapa finansowa jest praktycznie pewna"?

r_ADM
    Participant

Z ciekawości: oczywiste, ponieważ...?

Poniewaz wejscie na forum oznacza, chociaz minimalny stopien zainteresowania tematem filmu czy serialu. Cos czego nie przejawia wiekszosc widowni kinowej w Polsce - co, moze nie doslownie, ale jednak, przyznaja sami dystrybutorzy.

W ogóle bez sensu. Po co puszczać w telewizji reklamy filmu, którego "klapa finansowa jest praktycznie pewna"?

No, a teraz przeczytaj ten fragment jeszcze raz i zastanow sie do jakiej wersji filmu sie to odnosilo.

Silver Phoenix
    Participant

Poniewaz wejscie na forum oznacza, chociaz minimalny stopien zainteresowania tematem filmu czy serialu. Cos czego nie przejawia wiekszosc widowni kinowej w Polsce - co, moze nie doslownie, ale jednak, przyznaja sami dystrybutorzy.

Fakt, tu masz rację całkowitą.

Inna sprawa, że nie rozumiem, jak można iść na film nic o nim nie wiedząc... Ale może niektórych rzeczy lepiej nie wiedzieć 😐

The D
    Participant

Inna sprawa, że nie rozumiem, jak można iść na film nic o nim nie wiedząc... Ale może niektórych rzeczy lepiej nie wiedzieć 😐

Niektórzy chodzą na spacer, inni jadą nad wodę, jeszcze inni idą do kina na film. A jaki to się wybierze na miejscu,

Z resztą ja sam przypadkiem trafiłem na "Miasto Boga". Wybierałem się na coś innego, ale się spóźniłem,

fluor
    Keymaster

Dziś plakaty ST pojawiły się "na mieście". A przynajmniej w Warszawie, fotki wkrótce.

fluor
    Keymaster

Krótki spacer po Śródmieściu zaowocował kilkoma obserwacjami.

Słup z plakatami przy Dworcu Gdańskim (kolejny znajduje się po przeciwległej stronie jezdni):

Dołączona grafika

Róg Krakowskiego Przedmieścia i Świętokrzyskiej, a więc niedaleko Uniwersytetu i najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc:

Dołączona grafika

Słup przy Marszałkowskiej, naprzeciwko Juniora. W bezpośredniej okolicy naliczyłem jeszcze kilka (także przy metrze Centrum):

Dołączona grafika

I jeszcze fotki Vashara (któremu dziękuję za cynk). Dworzec Gdański z bliska:

Dołączona grafika

I plakat wewnątrz centrum handlowego Wola Park:

Dołączona grafika

I jeszcze artykuł w Newsweeku... a w kinach wciąż wielka niewiadoma co się będzie działo w piątek...

Jean-Luc
    Participant

a w kinach wciąż wielka niewiadoma co się będzie działo w piątek...

No tu już chyba wiadomo

http://cinema-city.pl/index.php?module=sea...p;dd=2009-05-08

Jamjumetley
    Participant

Jedno słowo - LOL. To nie jest wbrew pozorom nic nie wnoszący post. Myślę, że bardzo wiele wyraża...

EDIT:

Tutaj http://www.heliosnet.pl/ przynajmniej widnieje w zapowiedzi na stronie głównej...

fluor
    Keymaster

Jean-Luc: link. (skoro już się przerzucamy linkami 🙂 )

Jean-Luc
    Participant

Tutaj http://www.heliosnet.pl/ przynajmniej widnieje w zapowiedzi na stronie głównej...

Na heliosnet Star Trek wisi w zapowiedziach od miesiaca albo i dluzej.

Co do Zlotych Tarasow (ogolnie Multikina czy Silvera) to sprawa byla juz raczej jasna, wywiesili film na www pare dni temu. CC udaje, ze filmu nie ma. Z lodzkiego CC zniknely ulotki, plakat jeszcze wisi.

a w kinach wciąż wielka niewiadoma co się będzie działo w piątek...

No tu już chyba wiadomo

http://cinema-city.pl/index.php?module=sea...p;dd=2009-05-08

Filmweb potwierdzil informacje. Podsumowalem na trekkie.pl. Wychodzi na to, ze w niektorych miastach ST w ogole nie bedzie. No comments.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 103 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram