Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Ruchome loga

Ruchome loga

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Hivision
    Participant
    #2127

    Szukam czegoś takiego jak ruchome logo UFP na ekranie. Mam na myśli cosik takiego jak często po zakończeniu transmisji pokazuje się na ekranie. Mogą być też nie tylko UFP choć na tym mi zależy najbardziej.

    Coen
    Participant
    #19834

    http://betleh.klingons.eu.org/ - a te z bazy danych nie mogą być?

    Gosiek
    Participant
    #19836

    Proponuję odwiedziny na tej stronie - link. Tam znajdziesz animowane logo UFP w kilku wersjach. Oprócz tego spora ilość gifów dla innych imperiów gwiezdnych i ras, a także tapety, avatary... 🙂

    Hivision
    Participant
    #19906

    No tak to bardzo ciekawe wszystko ale jeśli chodzi o ruchome loga czy nawet zwykłe loga miałem na myśli takie cosik z czego można zrobic tapetę (taką jakbym np. przed chwilą rozmaiwał z kimś z Floty) w rozdzielczości 1024x768 a tu loga strasznie malutkie są niestety

    Gosiek
    Participant
    #19908

    Jeżeli potrzebne Ci logo w większej rozdzielczości to zajrzyj na stronę Ex astris scientia, tam w dziale galeria można znaleźć różne loga i emblematy. UFP oczywiście też się tam znalazła. Tyle, że te obrazki już nie są ruchome.

    Btw, polecam używanie Googla - naprawdę warto. 😉

    Hivision
    Participant
    #20274

    Widziałem ostatnio pod Linuxa bardzo fajną rzecz. Interfejs systemu zmienoy tak że wygląda jak LCARS. Własciwie jak jeden z chłopaków powiedział wystarczy kupić dotykowy ekran 😀 http://themes.freshmeat.net/projects/lcarsaccess441/

    Jest coś takiego na Windowsa

    Ixion
    Participant
    #20278

    Ja mam coś takiego pod Windowsa, chociaż jakoś często z tego nie korzystałem, bo zawsze oszczędzam pamięć 🙂 Ale nie pamiętam skąd go ściągnąć.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram