Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Stargate RPG - SG 33

RPG - SG 33

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 191 total)
  • Author
    Posts
  • Aedin
    Participant
    #80490

    - Szlag by to... Tylko tego brakowało... Dobra, Sherman dokończ robotę i się zbieramy.Gdy Sherman skończył opatrywać rannego członka chińskiej ekipy, April zabezpieczyła jego bron i zarządziła wymarsz.. Wszyscy szli w typowym szyku, Gorwin w środku, April przodem, Sherman osłaniał boczne korytarze a Harrison zajął się tyłami. Rozglądając się uważnie powoli udali się na mostek.(Wybacz za taaak dluga zwloke, ale dopiero teraz mam tak naprawde by wznowic gre jesli nie masz nic przeciw 🙂 )

    I. Thorne
    Participant
    #80503

    Na szczęście Chińczyk mógł kontynuować marsz, choć do walki się nie nadawał.Idąc na mostek zobaczyli ślady potyczki Chińczyków - popalone ściany od broni energetycznej, łuski od nabojów i ciał. Leżało dwóch Jaffa, nafaszerowanych kulami i człowiek, najpierw dostał w nogę, którą stracił. Potem go dobito z bliskiej odległości.

    Aedin
    Participant
    #80523

    Harrison sprawdził pul, jak się okazało, martwego już mężczyzny po czym odwrócił się do April i zapytał:- Pułkowniku, czy po śmierci ciała miały zostawać w grze a gracze mieli ją opuścić? - April uniosła lekko brew jednak nie znając odpowiedzi na to pytanie spojrzała na członka chińskiej ekipy pytająco.Sherman i Gorwin cały czas w gotowości rozglądali się pilnując wyjść dookoła.

    I. Thorne
    Participant
    #80524

    - Z założenia tak, ale ja już powinieniem opuścić grę. Siła woli powinna mnie usunąć z gry, ale nie wiem czemu jeszcze tu cierpię.Nagle jakieś kilkanaście metrów od drużyny wybuchła strzelanina. Słychac było pojedynczy karabin i staffy. Po chwili jednak usłyszeli przerażliwy krzyk, a broń Jaffa po kolei przestawała strzelać. Po tym zaległa cisza.

    Aedin
    Participant
    #80527

    Wszyscy automatycznie z wyjątkiem Gorwina, unieśli broń gotowi do walki.- Dobrze, zakładamy, że ćwiczenia się skończyły. Macie uważać na każdy krok i nie dać się zabić. Powoli ruszamy na mostek, spróbujemy jak najszybciej zakończyć to co się tu dzieje. - pani płk. wykonała kilka gestów. Harrison ruszył przodem zaraz za nim Sherman. W środku szedł chińczyk i James, a dowódca pilnował tyłów. Szli najciszej jak było to możliwe w stronę mostka. Starali się nie wychylać za bardzo.

    I. Thorne
    Participant
    #80529

    Znów cisza stała się denerwująca.W drodze zobaczyli ofiarę ostatniego ostrzału. Kolejny Chińczyk został osaczony w sali obok przejścia i zabity przez Jaffa.- Cholera jasna, ta zabawa przestaje mi się... - rzekł Chińczyk i w jego piersi pojawiła się wielka dziura, gdy ukryty Jaffa spróbował trafić w jamesa. Na szczęście, ale nie dla zabitego, nie trafił.

    Aedin
    Participant
    #80534

    Nim Wright, Sherman czy sam Gorwin zdążyli zareagować na to co się stało, Harrison oddał kilka celnych strzałów w pierś i głowę. Po strzałach John'a Gorwin padł na podłogę. Reszta podniosła broń i przygotowała się do walki jeśli Jaffa przeżył lub nagle pojawili się inni.

    I. Thorne
    Participant
    #80595

    Szybki ostrzał był niecelny, ale i tak jedno oko Jaffa znikneło, a w jego miejscu pojawił się krwawy otwór. Nim reszta drużyny otworzyła ogień on padł ciężko na kolana, a potem na ziemię.Chińczyk leżał martwy z głupkowatym wyrazem twarzy, jak gdyby się pytał: "Kto śmiał mnie zabic, mnie, obywatela Ludowych Chin!?"

    Aedin
    Participant
    #80623

    - Ruszamy dalej.Padł szybki rozkaz. Sherman pomógł wstać James'owi i uspokajał go. Ruszyli powoli dalej korytarzami statku obcych.

    I. Thorne
    Participant
    #80718

    Doszli wreszcie do wąskiego korytarza prowadzącego bezpośrednio na mostek statku. Drzwi na końcu były otwarte, co było dośc podejrzane.

    Aedin
    Participant
    #80729

    - James Ty zostajesz z tyłu. - powiedziała April po czym zwróciła się do pozostałych podwładnych. - Sherman na mój znak wrzucisz dwa granaty ogłuszająco-oślepiające, czekamy 3 sekundy i wchodzimy oczyszczając pokój. Pilnujcie się i nie dajcie się zabić widzicie, że coś tutaj nie działa. - Tak jest. - opowiedzieli żołnierze i ustawili się na pozycjach. Kapitan przygotował granaty. Wszyscy wstrzymali oddech... Wright dała znak, granaty potoczyły się do środka. 3...2...1... - odliczyła pułkownik na palcach po czym dała znak do wejścia.Cała trójka wpadła po kolei do środka z zamiarem oczyszczenia pomieszczenia z wrogów.

    I. Thorne
    Participant
    #80828

    Pomieszczenie było lekko zadymione i puste, ale i tak coś co mogło byc Jaffa dostało parę kul. Gdy przerwali kanonadę to nie było parę ciał.Tymczasem gdy pozostała trójka strzelała w pokoju za Gorwinem pojawił się cień. Jedna ręką złapał go za usta, a drugą potężnie uderzył go w głowę. Nim ogarneła go ciemność to poczuł jeszcze, że jest ciagniety.Po nim przygotowani juz byli inni Jaffa. Byli to podwładni Balla i zostało już tylko dwóch, oprócz porywacza. Przygotowali sie by zabić ludzi, ale zdradził ich zat Jamesa, który wypadł z jego bezwładnej dłoni. Dlatego też, niedokończa przygotowani, rozpoczeli ostrzał.

    Aedin
    Participant
    #80844

    Cała trójka rozproszyła się po sali wskakując za konsolety i wszystko co mogło dać osłonę. Prowadzili ostrzał, krótkimi celnymi seriami starając się powalić jak najszybciej Jaffa.

    I. Thorne
    Participant
    #80909

    Ci byli dobrze przygotowani, więc szykował się dłuższy pojedynek.Nagle do odgłosów wystrzałów dołączył kolejny P-90. Chwila ostrzału i Jaffa zamilkli.- Żyjecie? - zapytał głos z chińskim akcentem.

    Aedin
    Participant
    #80913

    - Żyjemy! - odkrzyknęła pani płk. Wynurzając się zza jednej z konsolet, opuściła broń. Za jej przykładem powstali Harrison i Sherman, ten pierwszy jednak wziął chińczyka na muszkę i nie miał zamiaru, opuścić swojej broni.- Harrison! Opuść broń! - krzyknęła April jeśli chińczyk nie wykazał żadnych wrogich zamiarów i jego pomoc okazała się szczera.

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 191 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram