RPG - Jack Devon

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • Author
    Posts
  • Aedin
    Participant
    #68355

    Ruszyles ulicami, niektorzy zerkali na Ciebie podejrzliwie, inni znikali Ci szybko z oczu. Po kilkunastu minutach odnalazles szukana kantyne. Przed nia spal jakis facet oparty o mur... Wejdzie nie wygladalo obiecujaco, widac bylo ze to speluna jakich malo.

    Hemrod
    Participant
    #68377

    Speluna jakich dużo we wszechświecie. Świetne miejsce, jeżeli ktoś chciałby zarobić nożem pod żebra. Ja na szczęście nie miałem się czego obawiać. Musiałem jednak porozmawiać z tym informatorem, aby odkryć miejsce pobytu mojego ojca.

    Aedin
    Participant
    #68404

    Wszedłeś do środka, ludzie widać o Tobie już słyszeli. paru zaczęło się wymykać reszta z ciszyła głos.

    Hemrod
    Participant
    #68408

    Rozejrzałem się spokojnie po spelunie. Widać nikt nie miał ochoty zadrzeć z kimś używającym mocy. W dzisiejszych czasach było to bardzo niebezpieczne i łatwo mogło wpakować człowieka w kłopoty. Nie zwracając na nic więcej uwagi ruszyłem do jedynej kompetentnej osoby w spelunie, do barmana. Oni zawsze dużo wiedzą -Skierowano mnie tutaj - odezwałem się spokojnie -Podobno Edwin dużo wie. Który to?-

    Aedin
    Participant
    #68487

    Barman czyścił jakiś kufel.- Hmm... Wiesz to zależy czy dużo wie... Może tak, a może nie...Jest bardzo spokojny, i chyba jako jedyny nie okazuje strachu przed Tobą.

    Hemrod
    Participant
    #68575

    Uśmiechnąłem się i rzuciłem mu kilka kredytów na ladę. Przynajmniej ten wydawał się, że ma jakieś jaja -To chyba powinno wystarczyć -

    Aedin
    Participant
    #68606

    - Teraz lepiej... - barman usmiechął się. - Więc co chcesz wiedzieć, mój przyjacielu?

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram