RPG - Aedin

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 75 total)
  • Author
    Posts
  • Aedin
    Participant
    #68052

    Spojrzal na liste, pozniej na hangar. Chyba wszystko bylo w porzadku. Pokwitowal.- Prosze... jak tam sie sprawy miewaja? - zapytal faceta usmiechajac sie lekko.

    lszekg
    Participant
    #68105

    -Nic szczególnego. Tutaj za ciekawie nie jest. Raz tylko wpadka była jak znaleźli na pokładzie małe Rancorny ale to już dłuższa opowieść. Jeśli chcesz gdzieś iść to przyłóż dłoń tutaj i poczekaj parę sekund.

    Aedin
    Participant
    #68107

    - Tak, udam sie do Rady zameldowac swoj powrot. - przylozyl reke do czytnika.

    lszekg
    Participant
    #68116

    -Okej... -Podał ci przepustkę. -Aha! Oto twoja zapłata. -Rzucił ci drobny czytnik.

    Aedin
    Participant
    #68129

    - Heh, dzieki.- Zalozyl kaptur szaty na glowe, schowal czytnik do kieszeni.Ruszyl wstrone swiatyni, pozniej odrazu do kwater Luke-a. A jesli jego nie bylo to do jednego z Mistrzow Rady. Szedl miarowym szybkim krokiem. Pozdrawial tylko wszystkich skinieniem... Cos nie dawalo mu spokoju...

    lszekg
    Participant
    #68274

    Im bliżej byłeś świątyni tym więcej spotykałeś ludzi podobnych do siebie. Gdy stanąłeś przed wejściem podeszło do ciebie dwóch mężczyzn.-Jesteś nowym uczniem? Jeśli tak mistrz Luke czeka na ciebie w sali zgromadzeń.

    Aedin
    Participant
    #68351

    Ruszyl szybkim krokiem do sali zgromadzen i wszedl po cichu do srdoka.

    lszekg
    Participant
    #68679

    Widać mistrz Luke przestał na ciebie czekać. Właśnie kończył przemowę.-....pamiętajcie, ciężkie czasy jeszcze się nie skończyły. Teraz pójdziecie razem z mistrzem Kylem do podziemi by w czasie medytacji stworzyć miecz.

    Aedin
    Participant
    #68680

    Gdy reszta zaczęła się rozchodzic podszedłem do mistrza Luke-a i skłoniłem się.- Wybacz mistrzu... Właśnie przyleciałem z dostawą zaopatrzenia dla świątyni.

    lszekg
    Participant
    #68693

    -Doskonale. Aedin, słyszałem że jesteś już gotowy do ostatecznej próby. Jeśli chcesz ją wypełnić dzisiaj, idź za nimi i pomedytuj, słyszałem też że chcesz stworzyć nowy miecz. To też jest doskonała okazja.

    Aedin
    Participant
    #68694

    Skinął głową.

    - Dobrze Mistrzu. - ukłonił się i ruszył za resztą by medytować. po medytacji, zabrał wszystkie części do stworzenia dwóch mieczy świetlnych.

    Poszedł do swojej komnaty. zablokował drzwi i tam oddał się medytacji podczas której miał stworzyć swój oręż. Cała ta praca trwała ok. trzech tygodni. Oczywiście cały czas będąc pogrążonym w transie.

    Stworzył dwa miecze świetlne, jeden fioletowy drugi zaś zielony. Rękojeść jednego jest to prosta cylindryczna rurka owinięta rzemieniami drugi zaś, bardziej złożony ( http://starwars.wikia.com/wiki/Image:Consul_hilt.JPG ).

    lszekg
    Participant
    #68702

    Gdy wyszedłeś podszedł do ciebie brodaty jedi. Zapewne Kyle i powiedział:-Aedin, tak? Jesteś wzywane przez mistrza Lukea

    Aedin
    Participant
    #68703

    - Oczywiście mistrz... ekhem... to znaczy Kyle. _uśmiechnął się nie znacznie i skłonił. Wiedział, że Kyle Katarn nie lubi być nazywany mistrzem. Szybkim krokiem ruszył do komnat Luke-a. Chociaż nie jadł i nie pił czuł się całkiem nieźle. Czuł Moc, i czuł przypięte do pasa po obu stronach dwa zwisające cylindryczne przedmioty. Symbole Jedi.

    lszekg
    Participant
    #68709

    Gdy wszedłeś do pomieszczenia prócz Lukea mającego jak zwykle kamienny wyraz twarzy, dwunatso-czternastoletnią dziewczynę. Ta gdy cię zobaczyła spojrzała na ciebie po czym odwróciła wzrok na Lukea, i z przesłodzoną ciekawością w głosie zapytała:-Czy to ten o kim mi mówiłeś?Luke zachowując się podobnież do zimnego jak i równie martwego głazu, odpowiedział jej prostym "tak" i zwrócił się do ciebie:-Aedin, oto Horra. Przysłał mi ją tu mistrz zakonu z Coursant. Podobno wymyśliła nowy sposób walki mieczem. Sprawdź to. Tylko się nawzajem nie pozabijajcie. Jakieś pytania?

    Aedin
    Participant
    #68710

    Aedin spojrzał na dziewczynkę i uniósł lekko brew po czym szybko się opamiętał. Skłonił lekko.- Oczywiście mistrzu. - spojrzał na dziewczynkę. - Zapraszam do sali treningowej.Wypuścił ją z komnaty i poprowadził do sal treningowych. Ciekawe czemu akurat ja mam to sprawdzić, zapytał się w duchu. Może Mistrz chce sprawdzić moje zdolności?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 75 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram