Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Rozpoczęła się produkcja animowanej serii Avengersów

Rozpoczęła się produkcja animowanej serii Avengersów

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Participant

Studio Marvel Animation, odpowiadające za 'bajkowe' produkcje Marvel Entertainment, rozpoczęło właśnie produkcję serialu animowanego The Avengers: Earth's Mightiest Heroes.

[more]Jak dotąd zaplanowano 26 odcinków, które będą gotowe w roku 2011. Mniej więcej w tym samym czasie odbędzie się premiera filmów The First Avenger: Captain America oraz The Avengers. Wygląda zatem na to, że ów rok przyniesie nam modę na 'Mścicieli'.

Nowa seria ma bazować głównie na komiksach z serii Avengers, zaś jej bohaterami mają być między innymi Iron Man, Captain America, Thor, Giant Man oraz Wasp; razem mają walczyć z siłami zła, którym nikt inny przeciwstawić się nie może.

Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI FI Wire.[/more]

Avenger
    Participant

Kto by pomyślał, pierwsza informacja która mnie ucieszyła od kilku dni ;P Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, czy pojawi się tekst typu "Czy nasz bohater raz na zawsze pokona odwieczne zło"?Tyle razy to już słyszałem, że mi się znudziło. ;P

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram