Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Rozliczenia z Allegro

Rozliczenia z Allegro

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #7624

    WitamAkurat pisze o tej sprawie, gdyz na forum Allegro jest taki chaos, ze ho ho, a w Googlu nie moge nic znalezc.Rozpoczalem kariere jako sprzedajacy na Allegro i zaczalem sprzedawac niepotrzebne rzeczy rodziny. No i pierwszy produkt sie sprzedal, ale klientka nagle odechciala zaplacic za zakupiony towar. Ale po kilku dniach (po zlozeniu przeze mnie w niosku do Allegro o zwrot prowizji) przestraszyla sie konsekwencji i stwierdzila, ze zaplaci mi za koszt aukcji.I tu pojawia sie problem. Gdzie moge znalezc informacje ile mam zaplacic Allegro za dana aukcje? Informacja pojawia sie kiedy wystawiam towar, ale nie jest tam naliczona prowizja. Zreszta w ogle nie widze ile jestem winny Allegro. Nie wspomne juz o tym, zeby znalezc koszty prowizji musialem szukac w Googlu...Ktos moze pomoc poczatkujacemu? Prosilbym o szczegolowe wyjasnienia, jestem w tym temacie zielony.

    Reyden
    Participant
    #114942

    Dane dot. prowizji masz tutaj

    Tutaj masz pełny spis opłat z prowizjami włącznie .

    I. Thorne
    Participant
    #114943

    Akurat te zestawienia znalazlem, ale chodzi o to czy gdzies sa wyswietlane moje rozliczenia z Allegro.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram