Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Polskie floty Royal Squadron - Flota na PC

Royal Squadron - Flota na PC

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 160 total)
  • Author
    Posts
  • Chomik911
    Participant
    #117496

    Chomik911@chomik997 prosba o zaproszenie

    Teoderyk
    Participant
    #117613

    Witam, ciekawi mnie czy flota jest jeszcze aktywna, i czy ewentualnie można do niej dołączyć.

    Melnikor
    Participant
    #117615

    Flota jak najbardziej działa, odezwij się w grze na kanale czatu STOnline.pl lub podaj tutaj nick@handle postaci to wyślemy zaproszenie.

    Weryn
    Participant
    #117881

    Witam. Chcial bym dolaczyc do RS. Weryn@werynek

    suchy
    Participant
    #117986

    Witam w STO gram od niedawna, chciałbym dołaczyć do RS Lukas@suchy83.

    suchy
    Participant
    #117995

    Nie wiem jak ja to zrobiłem ale nie jestem już we flocie. Rozpracowuje cały czas tą grę nie znam bardzo dobrze angielskiego. I jeśli można to proszę o jeszcze raz przyjęcie do floty.

    Marcin_123691
    Participant
    #118077

    Czesc niedawno zaczolem grac w ta gre i szukam floty/klanu z ts'm i chcialbym dołonczyc do floty

    nick@Arron

    Smiecho
    Participant
    #118078

    Error inviting to fleet: player not found. If you did not specify their handle, try "character@handle".

    A dobry nick albo handler podałeś?

    galaxar7
    Participant
    #118387

    Flota jest jeszcze aktywna??

    niedawno zaczolem grać w ta gre i szukam osób z którymi mógłbym pograć i porobić eventy. mój nick Imperius@galaxar8

     

    PS. warto kupowac steam Starter pack czy Romulan Starter Pack ???

    Smiecho
    Participant
    #118392

    Oczywiście. Jeśli chcesz dołączyć do nas krzyknij na kanale #STOnline.pl albo napisz wewnętrznego maila do kogoś z nas (namiary w pierwszym poście).

    galaxar7
    Participant
    #118398

    kiedy bywacie na kanale STOnline.pl ??
     

    Melnikor
    Participant
    #118399

    Najczęściej w godzinach wieczornych, ale w innych też można zwykle kogoś złapać.

     

    Edit: Podany przez Ciebie wyżej nick jest postacią KDF i nie może być zaproszony do Floty Federacyjnej.

    galaxar7
    Participant
    #118401

    niesądziłem że nie przyjmujecie romulan. postac federacyjna Marsellus@galaxar8. teraz jest na kalale STO wiec mógłbys mi wysłać inva??

    Melnikor
    Participant
    #118402
    Error inviting to fleet: player not found. If you did not specify their handle, try "character@handle".
    norbisk
    Participant
    #118409

    Witam,

    chciał bym dołączyć do floty. A'Vek@norbisk1.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 160 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram