Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Polskie floty Royal Squadron - Flota na PC

Royal Squadron - Flota na PC

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 159 total)
  • Author
    Participant

Marzyciel@hellscreaam, dzięki bardzo 🙂

Prometeusz_PL
    Participant

witam chce dolaczyc do formacji juz mnie nudzi robienie misji gdzie zostalo mi tylko 8 do konca gry hihi chyba a napewno jest w tej grze jeszcze wiele do odkrycia ciekawego moj nick z gry prometeusz_PL

Nevarion
    Participant

witam chce dolaczyc do formacji juz mnie nudzi robienie misji gdzie zostalo mi tylko 8 do konca gry hihi chyba a napewno jest w tej grze jeszcze wiele do odkrycia ciekawego moj nick z gry prometeusz_PL

,,,,,,,,,,..........

Poczęstuj się 🙄

glouver
    Participant

Awaria@sjemionStarfleet EngineerVice AdmiralHuman FemaleU.S.S CamdenStar CruiserNCC-92810

Marcingl1
    Participant

Witajcie - chciałbym dołączyć do zabawy . Jeżeli jest taka możliwość proszę o przyjęcie w szeregi. Jestem delikatnie pisząc noobem w tej grze choć uwielbiam serie Star Trek .

Melnikor
    Participant

Wejdź najlepiej w grze na kanał STOnline.pl (ESC => Chat Settings => zakładka "Chanels" => w okienki "Join/Create" wpisujemy STOnline.pl i klikamy "Join" z prawej strony) tam najszybciej nas znajdziesz. Lub też podaj tutaj nick@handle swojej postaci to wyślemy zaproszenie do Floty.

Marcingl1
    Participant

Czy posiadacie jakiś komunikator głosowy?

FAB
    Participant

TS, dostępny dla wszystkich członków floty.

Marcingl1
    Participant

A wiec tak - zrobiłem jak napisaliście - znalazłem kanał ale nie mogę dołączyć do niego . Nie wiem może to dlatego , ze nie posiadam konta vip Na grze gram jako oficer Floty - Sissko

Smiecho
    Participant

Brak konta VIP w żadnym wypadku nie powinien mieć wpływu na dojście do kanału. Sprawdź, czy wpisałeś poprawną nazwę kanału (STOnline.pl <-- ważna jest ta kropka w środku.)Tak jak pisał Melnikor - możemy Ci wysłać zaproszenie do floty z poziomu gry, ale musisz podać nazwę postaci i handler, czyli coś, co wygląda tak: "nick@handle". Samo "Sissko" to troszkę za mało, żeby Cię znaleźć.

Marcingl1
    Participant

A wiec tak . STOnline.pl mam wpisane poprawnie - kanał widzę i wiadomość dnia tez ale nie mogę dać Join - jest wyszarowane . Co do mojego loginu to jest tak - Sissko@marcinll

Aes
    Participant

Bardzo prosze o zaproszenie.Starfleet Engineer 39lvlAes@aesierl1

Apocalypsedown
    Participant

Bardzo prosze o zaproszenie.henry@apocalypsedown

mortaksPL
    Participant

Witam, jestem początkującym graczem, który potrzebuje pomocy w ogarnięciu wszystkich funkcji w grze, a także poszukuje dobrego towarzystwa do wspólnej, miłej zabawy. Chciałbym dołączyć do waszej floty.

Helenth
    Participant

Witam, jestem początkującym graczem, który potrzebuje pomocy w ogarnięciu wszystkich funkcji w grze, a także poszukuje dobrego towarzystwa do wspólnej, miłej zabawy. Chciałbym dołączyć do waszej floty.

Napisz najlepiej na kanale Stonline.pl, że szukasz kontaktu z kimś z Royal Squadron lub podaj tu swój nick, a będziemy mogli Cię zaprosić 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 159 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram