Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Polskie floty Royal Squadron - Flota na PC

Royal Squadron - Flota na PC

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 160 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #6848

  wKeEwut.png

  Jesteśmy jedną z pierwszych czysto polskich flot w Star Trek Online.

  Stawiamy na dobrą zabawę w dobrym towarzystwie. Jedyne co wymagamy przy rekrutacji to kultura osobista i językowa, w zamian zaś oferujemy:

  • Doradztwo nowym graczom.
  • Wspólne wykonywanie misji (daily, STF, itp), również w ramach pomocy dla postaci niskopoziomowych.
  • Wsparcie materialne.
  • Własny komunikator TS3, nie jest on wymogiem, acz jest pomocny i mile widziany.
  • Prywatny dział na forum STOnline.pl

  Po stronie KDF współpracujemy z The House of Nine aby i tak małej polsko-klingońskiej społeczności nie rozdrabniać jeszcze bardziej.

  Wszelkie wątpliwości, zapytania czy też chęć dołączenia najlepiej kierować na mail @Beret, @fabnpgx, @mrocznykaszalot lub kanałach STOnline.pl i Polska (ESC => Chat Settings => zakładka "Chanels" => w okienki "Join/Create" wpisujemy STOnline.pl (lub Polska) i klikamy "Join" z prawej strony)

  "Wnioski" o przyjęcie można również pisać w tym temacie podając nick@handler z gry, zaproszenie wyślemy najszybciej jak tylko będziemy mogli.

  Więc jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem dobrej i miłej atmosfery w świecie Star Trek zapraszamy!

  j9F4M4g.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=twAZAmGgbj4

  GAVERAL
  Participant
  #106639

  Jakie są zasady awansowania powyżej Rekruta ?

  Smiecho
  Participant
  #106641

  Zasady awansów są jasno określone w punkcie 5. regulaminu floty, który jest dostępny w naszym podforum, albo w grze w Info. Zachęcam do zapoznania się z nimi, co powinno być pierwszym krokiem każdego rekruta.A tutaj... tu jest tylko notka informacyjna o flocie. Jeśli masz jakieś pytania, to pisz w odpowiednim dziale w naszym forum, bo będzie bałagan.

  radzioi
  Participant
  #106816

  Witam wszystkich, chciałbym wstapić do Royal Squadron, jakie dane muszę podać, co zrobić ;)?

  Smiecho
  Participant
  #106817

  Pierwszy krok, to odezwanie się w grze na kanałach #Polska, albo #STOnline.pl. Jeśli ktoś z RS będzie zalogowany (a jest 99% szans na to), to zostaniesz przyjęty.Drugi krok, to zapoznanie się z Info floty - tam są opisane najważniejsze sprawy wewnątrz-flotowe.

  radzioi
  Participant
  #106818

  OK, dzięki. 🙂

  Zarathos
  Participant
  #107332

  Jak wygląda członkostwo w RS dla gracza PvP? To znaczy takiego, który nie tyka PvE kijem od miotły (pomijam Mirror Event i SB24 - w te lubię pograć), chyba, że koniecznie musi. Wiadomo, wiele Flocie nie przyniosę od strony materialnej - może poza EC z meczy i jakimiś itemami z wygranych misji?

  Melnikor
  Participant
  #107334

  Zarathos każdy daje tyle ile może nie ma jakiś miesięcznych składek czy innych limitów, nie możesz nie dajesz. Nie ma znaczenia czy jesteś PvP czy PvE. Powiem Ci tylko szczerze że osób do profesjonalnej wspólnej gry PvP to u nas można policzyć na palcach jednej ręki.

  Zarathos
  Participant
  #107335

  Tak to akurat jest chyba w całym STO teraz :)No ok, bedę w STO to poczytam sobie i pewnie się zgłoszę. Z PorteXem będzie można "premade'a" od czasu do czasu zrobić 🙂

  Szakal
  Participant
  #107523

  Witam. Właśnie zasysam STO i byłbym chętny do dołączenia do floty.Czy fakt że nie jestem w stanie grać dziennie, nie będzie stanowił problemu?

  Melnikor
  Participant
  #107524

  Najmniejszego.

  V'Las
  Participant
  #112647

  Hej, chciałbym dołączyć do floty moją nową romulańską postacią (Torral@tomaspiett). Mam już jedną postać federacyjną. Jest szansa na zaproszenie?

  Smiecho
  Participant
  #112648

  Oczywiście. Musiałbyś się tylko odezwać w grze na czacie.

  Hellscream
  Participant
  #115640

  Hej, jestem nowy w tej grze i chciałbym dostać pare wskazówek co i jak się robi. No i oczywiscie jesli byłaby taka możliwość dołączyć do klanu. Pozdrawiam

  Melnikor
  Participant
  #115641

  Wejdź najlepiej w grze na kanał STOnline.pl (ESC => Chat Settings => zakładka "Chanels" => w okienki "Join/Create" wpisujemy STOnline.pl i klikamy "Join" z prawej strony) tam najszybciej nas znajdziesz, jak i osoby skłonne pomóc i doradzić. Lub też podaj tutaj nick@handle swojej postaci to wyślemy zaproszenie do Floty.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 160 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram