Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Rosomak pokaże pazury

Rosomak pokaże pazury

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Keymaster

W sieci pojawił się zwiastun filmu o jednym z członków grupy mutantów X-men:

Melnikor
    Participant

Hmm... Silver Samurai... może być ciekawie.

Coen
    Participant

No, film zapowiada się zacne.

Silver Phoenix
    Participant

O, wzięli na tapetę japońską część historii Logana... Nice.

I. Thorne
    Participant

A ja bym wolał historie innego z X-Menów, a tu tylko pazury i rosomaki.

LIBERTO
    Participant

A ja bym wolał historie innego z X-Menów, a tu tylko pazury i rosomaki.

A którego konkretnie jesli można spytać? bo sam miałbym kilka pomysłów 😉

Silver Phoenix
    Participant

Znalazłoby się paru.Bishop, Gambit, Storm - to tak na bardzo szybko. Mutantów (tych już pokazanych i tych, którzy może gdzieś tam kiedyś będą) jest masa. Wielu z nich ma naprawdę ciekawy background...Nie zmienia to jednak faktu, iż ("stety" bądź nie) Logan jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych X-ów. I chyba też jednym z najpopularniejszych.

Zarathos
    Participant

Bishop chyba się nie pojawił na ekranach? No i jest z przyszłości, więc chyba nie tego? Ale faktycznie, Logan, rozpoznawalny czy nie, niekoniecznie jest najciekawszym tematem na filmy. Ja bym nie miał nic przeciwko historii Emmy Frost albo Psylocke. tej drugiej zwłaszcza, że cycata pół-azjatka pseudo-ninja powinna być akuratnym bohaterem dla hamburgerowców.

Silver Phoenix
    Participant

Bishop chyba się nie pojawił na ekranach?

Stąd też moja uwaga "tych, którzy może gdzieś tam kiedyś będą" 🙂

No i jest z przyszłości, więc chyba nie tego?

Samej przyszłości wystarczyłoby pokazać z pięć minut 😉 Akurat czas na wprowadzenie i ucieczkę Fitzroya. Cała reszta wyjaśniłaby się już w "naszych" czasach.

Psylocke

Musieliby zacząć od wprowadzenia "starej" Elizabeth. Przecież cały smaczek (ok, smaczek nie-wizualny, no...) związany z Psylocke wiązał się z tym, że reszta grupy traktowała ją z rezerwą, biorącą się z... 🙂

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram