Forum Fandom Kluby i grupy eMPIR Romulański okręt - nazwa, logo, www....

Romulański okręt - nazwa, logo, www....

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 104 total)
  • Author
    Posts
  • AHM
    Participant
    #27769

    Dobrze by było aby nazwa była czytelna i wyrazista, coś romulańskiego ale też do przeczytania dla zwykłego śmiertelnika, którego anusz uda się asymilować?!

    waterhouse
    Participant
    #27819

    Wczoraj padła propozycja RIS Tiberius....wstępnie zaakceptowana. Jak Wam się podoba??

    Q
    Participant
    #27827

    Czy Romulus chce spiskować z Continuum? przy tworzeniu Małopolskiego Oddziału Gwiezdnej Floty?

    Oto nasza Tarnowska placówka:

    http://www.portalq.prv.pl

    Zapraszamy

    Domko
    Participant
    #27843

    Współpraca z Continuum Q... To musi być ciekawe. :)BTW - strona Małopolskiego Oddziału Romulańskiej ( 😀 ) Floty dalej powstaje. Miałem trochę przerwy, bo w pracy mnie przycisnęło, ale teraz powinienem znów mieć więcej czasu i kontynuować tworzenie strony.Co do RIS Tiberius, to tak jak mówiłem na spotkaniu, ciekawa nazwa, gdyż kojarzy się i z Tiberiuszem i z kapitanem Kirkiem. Ja głosuję za. 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #27847

    Moja propozycja nazwy to Imperix (pasuje do Imperium).Pomorze pozdrawia Małopolskę.

    Vashar
    Participant
    #27850

    Nie zebym sie czepial.... ale Tiberius? Wiecie... Kirk mial malo wspolnego z Romulanami (oprocz pewnego odcinka ;> ) i chyba Romulanie nie polubili go na tyle, zeby jego drugim imieniem nazywac okret ;>Pomyslcie nad jakas bardziej romulanska nazwa... moze nawet jakis Krakovix, Crackovius... Layconicus... 😛 byle sens miala i jakies uzasadnienie ;P TalShiar pozdrawia Malopolske (i bacznie obserwuje) ;>

    Domko
    Participant
    #27863

    Tiberius to Tyberiusz i ma wiele wspólnego z Rzymem, a Rzym z Romulanami. Idąc tym tropem Tiberius jest nazwą dobrą i kojarzy się z Romulanami w pewien sposób.A że przy okazji Kirk miał tak na drugie imię to już inna sprawa...

    Arille
    Participant
    #27867

    Popieram Vashara. Poza tym dla mnie Tiberius brzmi jakoś za miękko...

    Coen
    Participant
    #27870

    To może Syberius? Taka aluzja z mojej strony co do stosunków politycznych między romulanami a klingonami:)

    Pah Wraith
    Participant
    #27897

    Co do tych ostatnich propozycji, to:1) znowu nas Chati oskarży o nacjonalizm,2) oddział jest w sumie malopolski, a nie tylko krakowski. [Tu bardzo się dziwię, kto pozwolil na USS Laykonick?]A Tiberius? Owszem, Kirka moze nie polubili, ale na fali nowych stosunków Federacji z nami, w sumie chyba możemy sie zgodzić na taki symboliczny gest, czyż nie?Jak to mówią: "Przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej."Coen: ale co maja do tego Klingoni? mamy być w sojuszniczej flocie z Federacją, z Klingonami wcale się lubić nie musimy, nie? 😉

    waterhouse
    Participant
    #27908

    Mnie się RIS Tiberius podoba gdyż a)nazwa jest niebanalna i przewrotnab)łatwa do wymówieniac)ja ją wymyśliłem :DNa mazowszu też nie ma I.K.C Mazowsh'nk or sth...

    Arille
    Participant
    #27910

    nie bede sie upierac co do nazwy ale nadal brzmi jakoś nijako ten Tiberiusstosunki klingońsko - romulańskie na mazowszu kwitną więc podejrzenia o nacjonalizm raczej nie będzie ;] propojuje jakąś bardziej "męską" nazwe dla okrętu...może by tak:Demhos lub Thraipropozycje Vashara bardzo mi sie poodobają 🙄

    waterhouse
    Participant
    #27911

    póki co nie mamy nic lepszego...ale czekamy na propozycje... Poza tym nie wiem jaka może być "męska" nazwa dla okrętu....

    Arille
    Participant
    #27912

    Tiberius brzmi za pokojowo

    waterhouse
    Participant
    #27913

    List cesarzy Imperium Rzymskiego link może znajdzie sie ciekawy patron 😀

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 104 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram