Forum Fandom Kluby i grupy eMPIR Romulański okręt - nazwa, logo, www....

Romulański okręt - nazwa, logo, www....

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 104 total)
  • Author
    Posts
  • Domko
    Participant
    #27456

    Loga Pah Wraith są IMO super. Jestem pod wrażeniem i jeśli będzie jakieś głosowanie to będę głosował nad jednym z nich. :DGratuluję kunsztu, Pah Wraith.

    chatI
    Participant
    #27462

    Wszytko pieknie ladnie .... ale dlaczego autonomiczny (chodzi o logo) ??

    Przeciez jestescie jedynym malopolskim oddzialem ... jak by byl inny a wy sie oddzielacie to OK ale teraz ....

    Tzn kwestia nazewnictwa, na mazowszu przyjelismy nazwe klingonski mazowiecki okreg autonominczy. Kazdy moze sie nazwac jak chce, nam (tzn mnie ;P) chodzilo o to, ze praktycznie kazdy oddzial rzadzi sie teraz sam ze wsparciem centrum i oddzial jest podmiotem i najwazniejszym elementem klubu. Im bardziej dumnie i komfortowo sie czuje zaloga takowego tym lepiej 🙂

    cysia
    Participant
    #27464

    mnie się też podobają loga pah wraith, tylko mam takie małe pytanie: to jest oddział małopolski czy krakowski:> chyba większość osob jest z krakowa, a przynajmniej mieszka tu obecnie, więc może to tylko kwestia formalna. także jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to ja tym bardziej:)

    Vashar
    Participant
    #27467

    Witam

    To juz podrasowany projekt o kolory regionalne;>

    Projekt

    waterhouse
    Participant
    #27469

    Witam

    To juz podrasowany projekt o kolory regionalne;>

    Projekt

    [post="26980"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Czy możesz dodać koronę z herbu krakowa? (http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Krakow_Herb.PNG)

    I moje propozycje:

    RIS Vauthil-- zwycięstwo

    RIS Daienos -- nieśmiertelny

    RIS Khellian -- łowca

    Piotr
    Keymaster
    #27473

    Mam pytanie do Was... Wiecie, ze Wasz oddzial jest malopolskim oddzialem, nie tylko krakowskim? ;> Rozumiem, ze poki co innych spotkan w okolicy praktycznie nie ma (choc Tarnow mial cos zorganizowac), ale nie wiem czy trekerzy spoza Krakowa beda w pelni zadowoleni z logo oddzialu calej Malopolski z barwami lub elementami herbu tylko jednego miasta. Przemyslcie to dobrze.

    waterhouse
    Participant
    #27474

    Mam pytanie do Was... Wiecie, ze Wasz oddzial jest malopolskim oddzialem, nie tylko krakowskim? ;> Rozumiem, ze poki co innych spotkan w okolicy praktycznie nie ma (choc Tarnow mial cos zorganizowac), ale nie wiem czy trekerzy spoza Krakowa beda w pelni zadowoleni z logo oddzialu calej Malopolski z barwami lub elementami herbu tylko jednego miasta. Przemyslcie to dobrze.

    [post="26986"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Good point...chyba się nieco zagalopowaliśmy w krakowocentryzmie 😀

    Na wszelki wypadek załączam link do herbu

    małopolski

    Dobranoc!!

    Domko
    Participant
    #27477

    No to zamiast krakowskiego wrzucimy małopolski herb. :)EDIT:Wpadło mi do głowy, że można zostawić odniesienie do Krakowa, ponieważ jest on stolicą małopolski. Ale aby nie przeszkadzało to ludziom spoza Krakowa (o czym wspominał Piotr i w sumie miał trochę racji), to można wziąć pod uwagę jedynie wykorzystanie kolorów z herbu Krakowa w godle romulańskim (tak jak na kilku propozycjach Pah Wraith lub na ostatniej Vashara).

    chatI
    Participant
    #27506

    Rany, ale sie nacjonalisci krakowscy znalezli :> Nie moze byc takie logo jak ta ostatnia wersja Vasha? Jedna rzecz ze romulanskie logo - dwa kolory krakowa, a z drugiej strony nie bije to tak bardzo po oczach... Na mazowszu w ogole nie odwolywalismy sie do jakis 'mazowieckich' czy 'warszawskich' kolorow...

    Domko
    Participant
    #27510

    Po prostu lokalni patrioci. :DPoza tym zgadzam się z tym - jak pisałem wyżej, wystarczą kolory krakowskie w logu romulańskim.

    waterhouse
    Participant
    #27756

    Chciałbym aby korzystając z okazji tj. jutrzejszego spotkania ustalić nazwę naszego okrętu. Prosze o przygtowanie swoich propozycji

    Pah Wraith
    Participant
    #27757

    Zgodnie z tym słownikiem który znalazłem, proponuję nazwę

    RIS Fvadt

    Już widzę, jak kapitan okrętu Federacji wstaje z footela i woła na cały głos widząc nasz okręt na ekranie:

    "Oh, Fvadt!"

    Coen
    Participant
    #27758

    Na spotkaniu bedziesz musiał mi powiedziec jak to się wymawia:)

    Zaś co do nazwy to proponuje wam RIS Tomalak od chyba najlepszego ekranowego romulanina:

    Dołączona grafika

    Vashar
    Participant
    #27761

    To ja zapytam tak... co zmienic w logo? ;>Dla utrudnienia podaje wam pare ciekawych nazw rrromulanskich:T'lissDhaelThraiAelAlhaAmosarrAtlaiCehlaerCradolDemhosFaeohGalanHathosKaleh (Kaleh by sie pewnie cieszyl ;> )KhellreaOkhalaHave fun ;>

    Coen
    Participant
    #27762

    Atlai moim zdaniem brzmi najlepiej z tych wszystkich (bez obrazy Kaleh 😉 )

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 104 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram