Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Romans w 2 sezonie Heroes? [spoilery]

Romans w 2 sezonie Heroes? [spoilery]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Dalek
    Participant
    #3276

    Hayden Panettiere, która gra postać Claire w serialu Heroes (polski tytuł Herosi), w wywiadzie dla SCI FI Wire powiedziała, że Claire w drugim sezonie być może będzie mieć chłopaka.

    [more]

    Aktorka chciałaby, żeby taki wątek pojawił się w scenariuszu. Panettiere uważa, że widownia pragnie zobaczyć w jej postaci normalną nastolatkę, umawiającą i całującą się z chłopcami.

    Dalej aktorka zdradza kilka szczegółów na temat drugiego sezonu. Historia ma skupiać się na dramat Herosów próbujących uratować świat i zmagających się z mroczną przyszłością, która mogliśmy zobaczyć w odcinku dwudziestym pierwszego sezonu. Serial ma skupić się na rozwoju postaci. "To nie opowieść o naszych mocach, lecz o ludzkości." -mówi Panettiere- "O świecie. O niesieniu mu pomocy zanim całkowicie się... zmieni. Życie każdego się odmieni i pójdzie w zupełnie innym kierunku i, większości przypadków, w cale nie w dobrym. Myślę, że serial mówi o tym co słuszne i o tym co, w jakiś sposób, przeznaczone nam zrobić. Wiecie, jestem niezniszczalna i wokół mnie dzieją się różne rzeczy. Moje fizyczne cierpienia na pewno się nie skończą."[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram