Rocznica pierwszego kontaktu

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Dołączona grafika

5 kwietnia w świecie Star Trek to bardzo ważna data. Tego dnia w 2063 roku ludzie po raz pierwszy nawiązali kontakt z inną rasą - Volkanami i bez tego wydarzenia nie byłoby możliwe późniejsze utworzenie Federacji Zjednoczonych Planet. Mając powyższe na uwadze i wzorem poprzednich lat twórcy Star Trek Online przygotowali specjalny event, który będzie trwał od 5 do 11 kwietnia. Gracze Federacji, którzy w tym czasie odwiedzą stocznię Utopia Planica na Marsie otrzymają replikę pierwszej rakiety z napędem warp - Phoenix. Ten non-combat pet będzie nagrodą tylko dla tych, którzy nie dostali takiej nagrody w ubiegłych latach.

[more]

Dołączona grafika

Postacie grające po stronie KDF będą miały w tym czasie własne święto: "Day of Honor". Gracze, którzy w tym czasie odwiedzą mostek I.K.S Bortasqu' otrzymają Tritanium Rending Bat'leth.

Źródło: Season 7 Dev Blog #42[/more]

FAB
    Participant

A co dla tych, którzy mają już Phoenixa? 😉

Tom6ek
    Participant

a jak mozna odwiedzić UPS ?

Smiecho
    Participant

@Fab: Dla tych, którzy już mają Phoenixa nic nie przewidziano, niestety... @Tom6ek: W zeszłym roku obok Ziemi w Sirius Sector Block pojawiały się dwa przyciski, jeden na ESD, a drugi do UPS. Pewnie teraz będzie tak samo. Nie jestem pewien, ale chyba nawet można było tam przejść z ESD.

Slawek
    Moderator

Fajny mundur u KDF. Pamiętam jak był reklamowany jeszcze w Season 6 przy okazji wprowadzania baz floty.W grze go nie ma... Tzn. jest, ale niekompletny. Cały Cryptic.

FAB
    Participant

Śmiecho, ja tylko retorycznie pytałem 🙂

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram