Forum Trek.pl Newsy Fantastyka RoboCop - kolejny zwiastun

RoboCop - kolejny zwiastun

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Smiecho
    Participant
    #7627

    W sieci pojawił się kolejny zwiastun nadchodzącego szybkimi krokami Robocopa. Czy remake będzie tak dobry, jak oryginał?

    Slawek
    Moderator
    #115015

    Czy remake będzie tak dobry, jak oryginał?

    Khyhyhyhy, hyhy, hy...

    Zabawnyś. 🙂

    Smiecho
    Participant
    #115018

    To było takie retoryczne pytanie. ;)Ja już mam pewne zdanie o tym filmie. Tak patrząc na trailer wydaje mi się, że to będzie fajny, szybki i widowiskowy blockbuster. Świetny film, żeby wyjść do kina i nacieszyć oczy. Tylko... mało tam będzie Robocopa w Robocopie.

    LIBERTO
    Participant
    #115020

    oj tam oj tam. wystarczy że będzie robochłop i będzie dużo "szczelania". znowu nie przesadzajcie, że te stare robocopy miałały jakąś fabułę głęboką jak rów marianski- patrzycie na niego po prostu przez pryzmat dziciństwa/młodości i tyle. nowy może się okazać całkiem niezły jeśli faktycznie któregoś aspektu nie połążą całkiem. dużo baredzij boli mnie że producenci z "hollyłudu" muszą sięgać po stare marki. i nawet nie tyle co je kontynuować ale resetować. takie supka już chyba 3 raz restartowali

    Diabeu
    Participant
    #115416

    Supka tylko raz.A ten nowy RoboCop dostał oficjalnie pg-13 :lol:No ale może z tego wyjść dobry blockbuster chociaż.

    Coen
    Participant
    #115760

    Zaciekawiło mnie co innego - czy przypadkiem nie dają prztyczka w nos wszystkim malkontentom jęczącym o czarny kolor, poprzez umieszczanie go na wszystkich trailerach itd, a film będzie się kończył tym jak Robo wraca do metalica 🙂

    Diabeu
    Participant
    #115941

    Przecież od wielu miesięcy wiadomo, że Robo ma 2 'tryby' zbroi - zwykły, gdzie jest srebrna jak oryginał oraz znana z trailerów czarna, gdzie jest w trybie bojowym.

    Slawek
    Moderator
    #115942

    W dzisiejszym odcinku z cyklu "jak zniechęcić człowieka na pójście do kina":

    swgs1994
    Participant
    #115944

    Prawie jak Deus Ex: Human Revolution.

    Link do trailera, porównajcie sami: http://www.youtube.com/watch?v=bhqYBKZRg5I

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram