Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Robin Hood w kosmosie

Robin Hood w kosmosie

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #5744

    Szykuje się nowy serial z gatunku sci-fi - przyszłościowa wersja historii Robin Hooda. Ma ją stworzyć zespół znany głównie z pracy nad serialami z uniwersum Stargate i Sanctuary - Damian Kindler, Martin Wood - Amanda Tapping. Cała trójka będzie producentami wykonawczymi, a Kindler stworzy scenariusz do pilota. Co jednak wiadomo o samym serialu?

    [more]Jego tytuł ma brzmieć Sherwood, a akcja będzie się działa w XXIII wieku. Główny bohater, bogaty młodzieniec, przyłączy się do załogi statku kosmicznego, by razem walczyć z niesprawiedliwością.

    Serial ma powstać dla kanału Syfy, ale nie zapadła jeszcze decyzja o jego emisji.

    Źródło: GateWorld[/more]

    Aeth
    Participant
    #92165

    Ja jestem za - i to obiema łapkami! Przygody kosmicznych załóg chyba nigdy mi się nie znudzą 😎

    Eviva
    Participant
    #92166

    Dopisuję się do entuzjazmu Aeth. Kocham chudego Robinka, choć ostatni film mnie wkurzył nieprzytomnie.

    Flashbones
    Participant
    #92167

    Świetna wiadomość oby serial powstał jak najszybciej.

    Infango
    Participant
    #92171

    kolejny zapowiadany serial który ma zamiar wcisnąć się w dziurę po Firefly, jeżeli jeden z nich będzie w połowie tak dobry to może będzie ciekawie ale ten akurat to .... :/

    Aeth
    Participant
    #92173

    Wg mnie ważne jest przede wszystkim to, że sci-fi silnie wciska się teraz na mały ekran. Powstają kolejne i kolejne produkcje, przez co gatunek zyskuje coraz silniejszą pozycję i przestaje się na niego patrzeć w kategoriach niszowych. Zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę BSG, którego sukces wywindował sci-fi na wyższą półkę. Im więcej powstaje takich seriali, tym bardziej w świadomości widzów utrwala się przekonanie, że latanie po kosmosie nie jest wcale ani złe, ani śmieszne. Wiadomo, że jak się przedobrzy, rodzi się ryzyko przesytu i spowszechnienia, ale ja wierzę, że o ile zdarzy się takie zatrzęsienie, będzie szansa wyłonić z niego perełkę 😉

    perekel
    Participant
    #92177

    Wg mnie ważne jest przede wszystkim to, że sci-fi silnie wciska się teraz na mały ekran. Powstają kolejne i kolejne produkcje, przez co gatunek zyskuje coraz silniejszą pozycję i przestaje się na niego patrzeć w kategoriach niszowych. Zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę BSG, którego sukces wywindował sci-fi na wyższą półkę. Im więcej powstaje takich seriali, tym bardziej w świadomości widzów utrwala się przekonanie, że latanie po kosmosie nie jest wcale ani złe, ani śmieszne. Wiadomo, że jak się przedobrzy, rodzi się ryzyko przesytu i spowszechnienia, ale ja wierzę, że o ile zdarzy się takie zatrzęsienie, będzie szansa wyłonić z niego perełkę 😉

    Aeth, podpisuję się pod tym postem wszystkimi odnóżami i mackami. 🙂

    druh drużynowy
    Participant
    #92188

    Trzymam kciuki, aby ten serial miał taką miodność jak Firefly."kolejny zapowiadany serial który ma zamiar wcisnąć się w dziurę po Firefly"Uświadomcie mnie jak coś przeoczyłem...

    Piotr
    Keymaster
    #92189

    Zapewne chodzi o Outcasts - kliknij, był o tym news u nas.

    druh drużynowy
    Participant
    #92229

    Dzięki Piotr. Czas więc przypomnieć sobie 22 odcinki Earth2.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram