Risa Cruiser- opinie

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • domirex
    Participant
    #7917

    Chciałbym widzieć jak się nim gra. Wygląda na dobrą maszynę ale czy taka jest?

    Wiem że parę osób już ten okręt ma więc kilka opinii o nim bardzo by pomogło.

    Oraz pytanie czy jego konsola jest praktyczna (ta od corvetty była dziwna i mało praktyczna wdłg mnie)

    LIBERTO
    Participant
    #117803

    chwilkę polatałem tym i powiem, że mi się spodobał. w sensie grania, bo z wyglądu jest dla mnie tragiczny, zwłaszcza jak ktoś mu "wsadzi" kominy jak w starodawnym okręcie typu Tytanic. Jest bardzo zwrotny i szybki, wyciaga dużo hp-ków bez specjalnego kombinowania i na tarczy borgowej wyciaga napradę duży regen. konsola daje dosć ciekawy efekt i jest całkiem mocna ale muszę ją dokładniej obadać. jedna tylko rzecz mnie zastanawia: dostaję na nim jakiś dziwny buff który daje kopa do poziomów energii

    domirex
    Participant
    #117810

    Dziś go wbiłem, trochę polatałem i dobra maszyna. Zgodzę się ze wszystkim co wyżej napisano po za 1. Ja nie uświadczyłem żadnego buffa do energii czuję że nawet więcej mi bierze z broni.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram