Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Riddick powróci

Riddick powróci

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Keymaster

Vin Diesel zagra i będzie producentem trzeciego filmu w uniwersum "Kronik Riddicka". Autorem scenariusza i reżyserem będzie David Twohy, odpowiedzialny za Pitch Black i Kroniki Riddicka. Trzeci film ma nawiązywać do wątków z Pitch Black i skupiać się bardziej na postaci Riddicka, a mniej na otaczającym go świecie.

Źródło: ComingSoon

Elvenking
    Participant

Fajna wiadomość, z pewnością obejrzę. Odczuwam jakąś niewyjaśnioną sympatię do Diesela :)Pitch Black miał ciekawy klimacik, Kroniki może trochę zbyt płytkie bo tak na prawdę nie bardzo łapię o co chodzi w tym filmie... osobista zemsta to wątek niesamowicie oklepany. Ale fakt, że film nakręcony dobrze, a ci Necromongerzy nieźle pojechani ^^No to czekam na cz. 3.

Infango
    Participant

lubię to uniwersum, zarówno filmy jak i gry nie wspominając o anime. Faktycznie drugi film był może nie najlepszy ale w kinie fajne się oglądało a Vin Diesel w połączaniu z Ulaks daje radę 😎

Bartas
    Participant

Ja lubię Diesela, tylko ja Riddicka 🙂 może jeszcze jako pacyfikatora 😉 a następna część obejrzę na pewno zarówno Pitch black jak i kroniki mi się podobały. Gra na podstawie też była niezła.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram