Reputacja

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

W przedwczorajszym Release Notes pojawiło się:

Players will now be able to access Liberated Borg Duty Officers in the Omega Reputation store after completing the unlock requirements.

Macie taką możliwość? Ja nie widzę ani projektu odblokowującego możliwość kupienia Borgowego Doffa, ani samego Doffa w sklepie. Chyba że chodzi tu o spełnienie jakichś dodatkowych wymagań, ale jakich?

MnICH
    Participant

Ja mam w store tych oficerow, a unlocka robilem jeszcze jak byl zbugowany i nie dodawal borgow do sklepiku.Sam unlock powinien byc w spisie projektow - jego obrazek-tlo jest chyba taki sam jak przy broniach, wiec musisz patrzec na nazwy projektow by go odnalezc.

FAB
    Participant

Najpierw musisz zrobić misję na "unlock" niebieskiego lub fioletowego, a potem możesz kupić. Na liście projektów Omega znajdziesz odpowiedni unlock.

Smiecho
    Participant

obrazek-tlo jest chyba taki sam jak przy broniach, wiec musisz patrzec na nazwy projektow by go odnalezc.

Mój błąd. Faktycznie mam projekt na odblokowanie, tylko że nie doczytałem do końca nazwy zadania. Przeleciałem wzrokiem po projektach, a ponieważ wszystkie mają identyczne tło, więc przeoczyłem co nieco....

Dzięki za pomoc.

MnICH
    Participant

Mój błąd. Faktycznie mam projekt na odblokowanie, tylko że nie doczytałem do końca nazwy zadania. Przeleciałem wzrokiem po projektach, a ponieważ wszystkie mają identyczne tło, więc przeoczyłem co nieco....

Dzięki za pomoc.

Nie ma problemu. Sam identyczny blad popelnilem wiec sadzilem, ze w Twoim przypadku moze byc podonie. ;P

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram