Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Republic of Rome Republic of Rome - pbf

Republic of Rome - pbf

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 114 total)
  • Author
    Posts
  • Match
    Participant
    #79152

    Chętnie zagram, ale zaznaczam, że mimo lektury instrukcji niezbyt wiem o co chodzi.

    fluor
    Keymaster
    #79155

    Przepisuję instrukcję by była bardziej zrozumiała, jestem tak w 3/4 długości. Najlepiej zobaczyć na przykładzie, w razie czego MG będzie objaśniać 🙂

    fluor
    Keymaster
    #79199

    Widzę, że mamy kilku nowych graczy, dlatego postaram się dodatkowo tłumaczyć to co się dzieje na planszy. Zakładam wczesną Republikę, pięciu chętnych już jest, jedno miejsce czeka na wolne na śmiałka.

    Pitmistrz
    Participant
    #79200

    Jak zobaczyłem tą grę okazało się że już w nią grałem.U mojego kuzyna leży wersja pudełkowa. 😀

    fluor
    Keymaster
    #79202

    Wersja pudełkowa to prawdziwy biały kruk obecnie 🙂

    Lamsen
    Participant
    #79203

    ano fakt 🙂 do kocna roku ma wyjsc nowa wersja.

    lszekg
    Participant
    #79206

    Wyjeżdżam na targi książki do Krakowa. Ostatnio było tam dużo wydawców gier. Było nawet świetne "VETO" (chyba nazwy nie przekręciłem) dość udana pochodna RoR. Poszukam może pudełkowej wersji (i VETA i RoRa). Może zakupię.

    fluor
    Keymaster
    #88277

    Tradycyjnie, zakładam nowy temat z sondą i pytaniem czy są chętni na kolejną partię RoR.

    Oprócz standardowych trzech scenariuszy (wczesna, średnia i późna republika) dochodzi ahistoryczny (wymieszane wydarzenia z wszystkich 3) oraz Kartagina - tryb gry, w którym zamiast Rzymem, kierujemy konkurencyjnym państwem. Ten ostatni nie jest jeszcze dopracowany i w przypadku wybrania go trzeba będzie doprecyzować kilka zasad.

    Przeliczenia będą odbywać się w cyklach trwających ok. 24h (lub szybciej - jeżeli wszyscy gracze będą "nadążać").

    Lista graczy:

    • Lamsen
    • Królik
    • Pyrrus
    • Alen
    • tantar
    Lamsen
    Participant
    #88278

    boink!

    Królik
    Participant
    #88808

    Chętnie spróbuję:)

    fluor
    Keymaster
    #88810

    Oki, żeby to miało sens potrzebujemy jeszcze 2 graczy - optymalnie 3-4.

    Pyrrus
    Participant
    #89017

    Gdzie można znaleźć zasady?

    fluor
    Keymaster
    #89024

    Wersja angielska, wersję z polskim tłumaczeniem mogę podesłać na maila.

    Pyrrus
    Participant
    #89031

    W takim razie poproszę na ctuluhu@gmail.comPrzy okazji pisze się na grę.

    fluor
    Keymaster
    #89034

    Oki, podeślę wieczorem. Same początki są objaśnione m.in. w ostatniej grze na forum.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 114 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram