Forum Trek.pl Newsy Star Trek Renesans portalu www.startrek.pl

Renesans portalu www.startrek.pl

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 51 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #71429

    Co prawda news, a wiec i zaczatek tej dyskusji zamiescily tu wladze st,pl, wiec sadze, ze spodziewano sie odpowiedzi, ale powiem to samo, co mowilem, gdy na Phoenixie krytykowano Trek.pl - moim zdaniem krytyka poza bezposrednim zasiegiem glownych zainteresowanych jest czyms nieeleganckim.Eviva, a Ty znow dramatyzujesz. Mylisz krytykanctwo z kontruktywna krytyka - Jamjumetley mowi o starym wygladzie, braku reklamy itp. Za to nikt nie ma powodu sie obrazac. Nawet za Twoja krytyke Trek.pl - a nie byla ona konstruktywna - nikt sie nie obrazil. Wypij wiec jakies ziolka przed kolejnym postem

    Eviva
    Participant
    #71434

    Ja się nie obrażam - z zasady nigdy się nie obrażam na nikogo, nawet gdy nawyzywa mnie od ostatnich, conajwyżej jestem nieco urażona. A że staję do walki, to juz trudno, taka jestem, że nie umiem wtedy milczeć.A za tamtą sprawę, jak mi się zdaje, już przeprosiłam - napisałam to bezmyślnie i bez sensu. Zdarza mi się, umiem jednak przyznać się do błędu.

    Piotr
    Keymaster
    #71436

    O, wybacz, rzeczywiscie powiedzialas o urazaniu, nie obrazaniu. No wiec dlaczego konstruktywna krytyka Cie urazila? ;>

    Eviva
    Participant
    #71437

    O, wybacz, rzeczywiscie powiedzialas o urazaniu, nie obrazaniu. No wiec dlaczego konstruktywna krytyka Cie urazila? ;>

    Bo była nieprzyjemna, dlatego. Gdyby było inaczej, nie byłabym urażona.

    Flashbones
    Participant
    #71438

    startrek.pl nowych fanów raczej nie przyciągnie, bo jest jakiś mało nowoczesny i jakoś odpycha.

    Silver Phoenix
    Participant
    #71439

    Raz połączylibyście siły i byłby święty spokój. Phoenix jako dział stricte trekowy i TSS jako reszta SF + fantasy. Przynajmniej skończyłyby się wrzuty - a i razem może mielibyście większą siłę przebicia 😉 Ale to nie mój staw i nie moje rybki.

    Piotr
    Keymaster
    #71441

    Silver, jak? Powaznie pytam, jak by to rozwiazac?

    Jamjumetley
    Participant
    #71442

    Nie widzę powodu, dla którego dwa serwisy stricte Trekowe nie mogłyby współistnieć koło siebie i ze sobą współpracować. Za granicą bez problemu się dogadują. Ba - fani Star Wars w Polsce (tak, tutaj na miejscu) żyją w symbiozie. Gdybym wiedział jaką burzę wywoła mój post nie poruszałbym tematu. Star Trek to sci-fi pełną gębą. Nie wiem jak Ziemianie mieliby się dogadać i razem poznawać kosmos, jeżeli przy takich błachych sprawach nie możemy się porozumieć.

    fluor
    Keymaster
    #71443

    Jamjumetley: ja tu widzę dyskusję, a nie burzę póki co. I warto czasem napisać coś oczywistego, poruszyć mrowisko 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #71445

    Piotr - a choćby tak, jak zrobił to Polter i DnD.pl .W 2006 - o ile pamiętam - nastąpiła fuzja obu portali. DnD zostało w całości podłączone do Poltera (łącznie z przeniesieniem kont i postów userów). Jak to wyglądało od strony technicznej - scalenie baz danych - nie wiem. Na pewno skutecznie (moje konto nie ucierpiało wcale). Obecnie Polter to największa polska baza danych na temat d20. I nic dziwnego.W Waszym wypadku tak by się pewnie jednak nie dało. Można jednak inaczej. Strona główna forum byłaby odpowiednikiem webringu, poszczególne działy - odpowiednikami poszczególnych stron. Czyli index w jednym miejscu, ale już same działy niekoniecznie. Fakt, że nie bardzo wiem, jak rozwiązać wtedy sprawę wyświetlania info o nowych postach ;)Albo zostawić oba fora jako swego rodzaju zamknięte archiwa i zacząć wspólnie pod nową nazwą.Jeśli chodzi o fuzję samych serwisów - tu już musielibyście się dogadać jaki layout, kto za co odpowiada, itp. :)Tyle jednak to pewnie sam wiesz - na pewno zastanawialiście się kiedyś nad połączeniem. IMO mogłoby to mieć sens. Może zamiast szukać różnic, poszukacie podobieństw?Jedno jest pewne: nie obyłoby się bez zasady "coś za coś". Pytanie, czy obie strony byłyby elastyczne i chciałyby się dogadać.

    fluor
    Keymaster
    #71447

    Marzenia 🙂 A na poważnie to jest mnóstwo sensu w tym co piszesz.

    Krusty
    Participant
    #71448

    Uuu nie którzy widać nie znają zarysu amnimozji na lini trek - phoenix, takie połączenie jest nie możliwe lista dyskusyjna pogfu by się w grobie przewróciła. ;)...Chociaż wielu z nas uważa że było by tak najlepiej, jeden silny serwis. Hataka już nie dogonimy ale kiedyś mieliśmy na to szansę.

    fluor
    Keymaster
    #71449

    Krusty, POGF is dead... na śmierć.Nie chodzi tu o to by kogoś dogonić, tylko by zapewnić rozwój, promować Treka i takie tam.

    Krusty
    Participant
    #71451

    Krusty, POGF is dead... na śmierć.

    Wiem Jim.

    r_ADM
    Participant
    #71452

    zapewnić rozwój, promować Treka i takie tam.

    to jeszcze komus na tym zalezy? ;P

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 51 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram