Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Rekordowy start Continuum

Rekordowy start Continuum

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Keymaster

Fani sci-fi mają niespodziankę w tym sezonie - nowy serial telewizji Showcase może okazać się sporym hitem. Niedzielna premiera Continuum przyciągnęła 1,7 miliona widzów, co stanowi więcej niż trzykrotność najlepszego dotychczasowego wyniku tej stacji.

A jak prezentował się sam pilot? Okazał się ciekawym połączeniem motywu podróży w czasie, elementów cyberpunku i wartkiej akcji. Co prawda pomysł na serial nie do końca można nazwać oryginalnym, bo opowiada on o policjantce z przyszłości, która próbuje powstrzymać zbiegłych z jej epoki więźniów przed dokonaniem zmian w naszych czasach, ale pierwszy odcinek pozwala mieć nadzieję, że nie efektowne wybuchy i bijatyki są priorytetem twórców. Warto obejrzeć.

Żródło: spoilertv.com

Flashbones
    Participant

Obejrzałem pierwszy odcinek, sporo znanych aktorów z innych seriali SF. Zapowiada się ciekawy serial 🙂

LIBERTO
    Participant

może się nie znam ale motyw serialu jakby żywcem zerżniety z serialu W pułapce czasu / Time Trax z początku lat 90tych. aczkolwiek temat warty odświeżenia bo wg mnie tamten serial był calkiem dobry i lubiłem go oglądać, może ten nowy też okaże się ciekawy

master_bruce
    Participant

Ja także dam szansę, zobaczymy 🙂

mario es
    Participant

Na bezrybiu i rak ryba.Pozróże w czasie hmm, zapowiada się dobrze....

Reyden
    Participant

Nie jest tak źle - Eureka wróciła , Fringe dostał kolejny sezon .Choć fajnie że będzie kolejny serial SF do oglądania , gorzej że z opisu to wynika kopia wspomnianego Time Trax wymieszana ze Strażnikiem Czasu .

Cross
    Keymaster

Patenty trochę zgrane, ale da się oglądać. Oby nie było anulacji przed zakończeniem wątków.

Diabeu
    Participant

Po dwóch odcinkach mogę powiedzieć, że serial jest w porządku.Wręcz nie mogę się doczekać co dalej, wszak podróż w czasie to mój ukochany motyw ever 🙂

Piotr
    Keymaster

W życiu bym nie zgadł! Tak, patrzę na awatar. 🙂

Flashbones
    Participant

Czy ktoś jeszcze ogląda ten serial ? Mi coraz bardziej się podoba nie jest to jakiś hit, ale ogląda się przyjemnie. Niestety pewnie anulują ze względu na nie najlepsza oglądalność.

Cross
    Keymaster

Oglądam na bieżąco.

Diabeu
    Participant

Ja też, ale przez wypad na Woodstock mam do nadrobienia 8 i 9 odcinek 🙂

Cross
    Keymaster

i 10...

Diabeu
    Participant

O cholercia :PTo dziś obejrzę wszystko!

Cross
    Keymaster

Obejrzałem dziś ostatni odcinek i podobało mi się. Może jestem mało krytyczny (to z powodu bycia fanem podróży w czasie 🙂 ), ale patrząc na to, co mamy dziś do wyboru w serialach SF... Mam nadzieję, że będzie kontynuacja.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram