Forum Fantastyka Gry Reddragon

Reddragon

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 306 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #10628
    Quote:
    Nikt za mnie nie beknie bo i czemu? Experyment to experyment ja z koalka w czasie prowadzenia tego nie bede mial nic wspolnego...A moje ksiestwo w jego ramach poswiecic moge...

    I ponadto wszystko bedzie zgodne z regulaminem wiec czego sie bac???

    Nic wspólnego poza IP 😀

    A jeżeli masz państwa w 2 koalach to nie jest to zgodne z reg.

    Piotr
    Keymaster
    #10629
    Quote:
    [...] To co ze to niby nie fair [....]

    A jaka jest przyjemnosc z oszukiwania? Granie nie fair jest moim zdaniem bez sensu. Jesli ktos nie chce grac zgodnie z zasadami, bo sobie nie radzi lub mu sie nie chce postarac o dobry rezultat, to po co w ogole gra? Nawet jesli wygra, jaka bedzie mial satysfakcje ze zwyciestwa? Ja bym mial tylko niesmak...

    fluor
    Keymaster
    #10630

    Czy doszło właśnie do jakiejś secesji czy to tylko tajny eksperyment Q, bo widzę, że Kwadrant jest nieco mniejszy a część byłego Dowództwa założyła własną koalę??..--==--..Chollera, nie sądziłem, że u was jest aż tak źle. My tu dobijamy do limitu 50% zdobytej ziemii a tutaj takie coś... Jak widać sojusznicy, których mój GW posłał na waszych agresorów także byli zajęci... No nic, zdaje się, że może teraz sprawka ruszy. Terrorystów trzeba tępić.

    Q
    Participant
    #10640

    No tak! kazda gra potrzebuje reguly i zasady, ale sa one tylko po to by je lamac! To jest zabawne i bardzo ciekawe, nalezy je naginac i przekraczac, ale w taki sposob by nie ponosic za to konsekwencjii...W tym jest cala zabawa w grze.

    Piotr
    Keymaster
    #10642
    Quote:
    No tak! kazda gra potrzebuje reguly i zasady, ale sa one tylko po to by je lamac! To jest zabawne i bardzo ciekawe, nalezy je naginac i przekraczac, ale w taki sposob by nie ponosic za to konsekwencjii...W tym jest cala zabawa w grze.

    Ja zabawe mam w graniu bez naginania i lamania regul, bez ulatwiania sobie przez oszukiwanie. Wtedy ma sie wieksza satysfakcje z wygranej. Satysfakcja jest jeszcze wieksza gdy uda sie wygrac z kims kto nagina zasady. Wtedy jestem w siodmym niebie. 🙂

    drupi
    Participant
    #10646

    No Q juz sie pozegnal z koalicja i wprowadza swoj tajny plan. Jak sadze albo go zalatwia i dadza banika, albo wroci do nas z 5 tys ziemi skamlac abysmy go przyjeli ponownie:)

    fluor
    Keymaster
    #10647

    No Q juz sie pozegnal z koalicja i wprowadza swoj tajny plan. Jak sadze albo go zalatwia i dadza banika, albo wroci do nas z 5 tys ziemi skamlac abysmy go przyjeli ponownie:)

    Nie ma się co śmiać z "naginania". Jak byłem na spotkaniu koalicyjnym z resztą naszej większości (tak się akurat składa, że 12/13 Antyterrorystycznej rezyduje w Warszawie 😛 ) i widziałem tęgie mózgi mówiące w tonie całkiem realistycznym o jakimś hakowaniu systemu za pomocą programów dostępowych do kodu źródłowego czy czegoś takiego to sami możecie sobie wyobrazić moją minę 😉

    Osobiście nie popieram oszukaństwa - gram w RD tylko dla zabawy - różnie bywało w erze - raz obrywaliśmy równo a innym razem robiliśmy wręcz pokazowe wojny, gdzie pwnik nie był w stanie stawić oporu - ale zawsze zyski ziemne były czymś drugorzędnym. Tylko raz się zdarzyło, że koalicjant odszedł z powodu naszego "niepoważnego" stylu gry - reszta trzyma się twardo i zdaje się także z tego czerpać przyjemność. Może to jakiś przypadek, ale tak się dobraliśmy, że o wiele lepiej to już być nie może 😀

    I mam nadzieję, że to grzebanie w kodzie pozostawią w spokoju - chociaż jak się ma informatyków w składzie, to aż ich palce świeżbią 😀 😀

    Q
    Participant
    #10672

    Piotr - Tak juz jest! Nabylem to w Continuum 😀 , My Q lubimy manipulowac rzeczywistoscia.

    Regulamin nie zostanie naruszony.

    drupi - zapomniales dodac jednego zera przy 5 000. A ze skamleniem 3 koalicje juz chcialy mnie do siebie przyjac, ale moj experyment ma sluzyc kwadrantowi alfa a nie jakims tam innym...

    fluor
    Keymaster
    #10725

    Q, nie jesteś ani pierwszym, ani też ostatnim, który znalazł jakieś tzw. bugi. Jednak wieść gminna niesie, że admini bardzo lubią banować jak kogoś przyłapią. Więc bądź bardzo ostrożny, niejeden skończył niemiło...::[...]::..Aha... Pozdrowienia z TOP100 😉

    Q
    Participant
    #10867

    Szkoda ze juz koniec ery ale w przyszlej wiem jak grac to jest pewne.

    Wyprobowalem ta moja taktyke i PPeter ma 50k akrow a ja 40k mysle ze gdybysmy tak grali od poczatku mielibysmy juz kolo 100k na lebka, zachecam wszystkich do gry w ten sposob, kto chce wiedziec jak niech wysle mi na priv ja mu odesle co i jak.

    A kiedy sie nowa Era zaczyna???

    Jutro???

    Q
    Participant
    #10868

    OJ IE mi nawale z tego powtarzanie postow wychodzi, Nastepna Era RD moze byc platna tak jak na serwerze w Czechach.

    Kronos
    Participant
    #10873

    Chym czytałem że ponoć we wtorek zaczyna się nowa era.Ale o odpłatnościach ani słowa. Mam nadzieję że nic takiego nie wprowadzą. 🙁

    Liranna
    Participant
    #10876

    Dokładnie we wtorek nowa era, ale mam nadzieję, że nie będzie to płatne, bo wtedy nie gram, bo to nie ma sensu.

    fluor
    Keymaster
    #10877
    Quote:
    Dokładnie we wtorek nowa era, ale mam nadzieję, że nie będzie to płatne, bo wtedy nie gram, bo to nie ma sensu.

    Przecież napisali ze nie ma żadnych zmian...

    Q
    Participant
    #10880

    No dzis juz widnieje ta informacja, to znaczy ze gra bedzie za darmo, ale kiedys pewnie ja zrobia platna ja w Czechach.


    Kochani skoro nowa Era we wtorek to mozebysmy sie jakos zorganizowali???

    😀 😀 😀 W koalicje.

    A dlaczego...

    Zalezy mi na paktach kupieckich, do momentu wybudowania "skrzyzowania szlakow Handlowych" to jest najwazniejsze zrodlo dochodu, potem oplaca sie zyc bez koalicji, wszystkich robotnikow ktorych mozna wtedy wziasc dobrze jest dac na manne(alchemicy zarabiaja 2-3 razy mniej niz druidzi.)I to w poprzedniej erze dawalo mi po 1,5k akrow na ture, nawet nie musialem z nikim walczyc to mi wystarczylo. I nikt mnie nie atakowal bo 1% mojej ziemi ktory w takim wypadku by mu sie dostal nie jest niczego wart a za cala kase kupowalem akry i zlodzieje mogli mi naskoczyc.

    Gdy juz bedziemy miec po jakies 70-80k akrow mozemy sie polaczyc w jedna koalicje i walczyc albo probowac budowac palac.

    Kto chcialby skorzystac z mojej Taktyki niech sie pisze do mojej koalicji, ktora zakladam na poczatek, jak sie nazywa???

    "Continuum"

    Jesli wy zamierzacie stworzyc jakas inna koalke to napiszcie jaka chetnie podpisze z wami sojusz i w razie czego bede jechal przeciwnika czarami jesli zechcecie.

    I jeszcze jedno u mnie w koalce ja bede Dzinem i Peter tez bedzie Dzinem, nie oplaca sie brac innych ras jak Elf czy Czlowiek, ewentualnie rase najsilniejsza pod wzgledem woja.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 306 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram