Forum Fantastyka Gry Reddragon

Reddragon

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 306 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #9187

    Ja zaś uczestniczę księstwem DHH w Koalicji Antyterrorystycznej 🙂 Najdłuższemu sojusznikowi Kwadrantu ;)btw. chyba nam się ww szykują :)szkoda że jutro wyjeżdżam i nie odbiorę ich osobiście ;)aha... a tak ogólnie to jeszcze służę dobrą radą tu i tam (czasem nie swoją) 😀

    EddieGcT
    Participant
    #9198

    Pani Peter uprzejmie informuje, iz prowadze USS Konstance 🙂

    OmegaOne
    Participant
    #9200

    No ja drupi osobiście posiadam jedno księstewko zwie się kraj drupa i jestem z niego bardzo dumny 😀 

    Dorywczo zajmuje się relativity nie omega 😀

    ..podczas mojej przymusowej niebytnosci w necie .... za co naleza sie podziekowania 🙂

    Ja zaś uczestniczę księstwem DHH w Koalicji Antyterrorystycznej 🙂 Najdłuższemu sojusznikowi Kwadrantu 😉

    btw. chyba nam się ww szykują 🙂

    szkoda że jutro wyjeżdżam i nie odbiorę ich osobiście 😉

    aha... a tak ogólnie to jeszcze służę dobrą radą tu i tam (czasem nie swoją) 😀

    szpiegostwem przemyslowym sie zajmujemy... nieladnie .... 😉

    heh no ... co za pech nie ma to jak za friko zgarnac kilka "k" ziemi... 🙂

    Kronos
    Participant
    #9205
    Quote:
    A wlasciwie jakie macie ksiestwa i koalicje???

    Jakbyscie sie tu wpisali to by wszystko bylo wiadome...

    (na razie wiem ze Fixer ma USS Radom) no i tyle.

    Moje księstwo to I.K.C Vornak - waleczni krasnale 😈

    fluor
    Keymaster
    #9206

    Ja zaś uczestniczę księstwem DHH w Koalicji Antyterrorystycznej 🙂 Najdłuższemu sojusznikowi Kwadrantu 😉

    btw. chyba nam się ww szykują 🙂

    szkoda że jutro wyjeżdżam i nie odbiorę ich osobiście 😉

    aha... a tak ogólnie to jeszcze służę dobrą radą tu i tam (czasem nie swoją) 😀

    szpiegostwem przemyslowym sie zajmujemy... nieladnie .... 😉

    heh no ... co za pech nie ma to jak za friko zgarnac kilka "k" ziemi... 🙂

    Dobra, dobra... panie niewiniątko 8)

    Wiesz, ziemia nigdy nie idzie za friko... no prawie nigdy, zawsze trzeba to jakoś usankcjonować, przynajmniej w przypadku antyterrorystów... a że przeciwnicy po wypowiedzeniu wojny uciekają z koali i walczyć normalnie nie chcą, to już chyba ich zmartwienie... 😉

    OmegaOne
    Participant
    #9214

    Dobra, dobra... panie niewiniątko  8)

    Wiesz, ziemia nigdy nie idzie za friko... no prawie nigdy, zawsze trzeba to jakoś usankcjonować, przynajmniej w przypadku antyterrorystów... a że przeciwnicy po wypowiedzeniu wojny uciekają z koali i walczyć normalnie nie chcą, to już chyba ich zmartwienie... 😉

    he he jakby nie patrzec i tak za friko ... nie musisz sie produkowac zeby to zdobyc... a ze trafiliscie na lameriade... no coz pogratulowac "zdobytej" ziemi 😉

    Q
    Participant
    #9240

    No i wojna!Myslicie ze nie zaatakuja takiego 10000akrowego i prawie bezbronnego panstewka jak moje?Co mam robic jak myslicie?(Nic?)kiedy innych bija...

    EddieGcT
    Participant
    #9242

    Q narazie siedz cicho i nie kupuj ziemi, masz najwieksze ksiestwo z nowo przybylych ale dla przeciwnika niecale 10k ziemi to nie jest zbyt duzo wiec watpie zeby polaszczyli sie na twoje ksiestwo a nawet gdyby wiele ziemi nie stracisz wiec postepuj zgodnie z zalozeniami na czas wojny, zostaw wojo w spokoju i werbuj zlodziei, w tej kwestji liczy na was cala koalka

    Anonymous
    Guest
    #9248

    "Grać w RR czy nie grać? oto jest pytanie" hiehie Ciągle nie mogę się zdecydować. ;))

    Kronos
    Participant
    #9249

    Z tego co zdążyłem dzisiaj zauważyć to moje księstwo jest na tyle małe że nie moge nic zdziałać w tej wojnie.

    Próbowałem dzisiaj wysłać moich 3500 złodziei a tu wyskakuje (Za duży cel ) (może cos źle robie)

    Czy naprawde nie moge wam pomuc w tej wojnie i moje krasnale muszą patrzeć jak inni wojują ?

    Jeśli moge wam jakoś pomuc w tej wojnie dajcie znać 🙂 🙂

    Qapla D`meg

    Q
    Participant
    #9250

    No to masz jeszcze wybor!!!

    1.Jesli w nastepnej turze nie dokupiszziemi nikt cie nie bedzie mogl tknac.

    2.Jesli dokupisz (chyba) 500akrow. no to mozesz nasylac zlodziei na najslabsze panstwo wroga, ale mozesz tez oberwac (co najprawdopodobniej mi grozi za czary i zlodziei ktorych wyslalem na Goblin Riders i smal killers).[/color] 8)

    EddieGcT
    Participant
    #9264

    Q czyzby twoje ksiestwo Ci nie mile, nie baw sie teraz w wojenke bo naprawde ktos moze sie na Ciebie wybrac a wtedy bedzie nieciekawie, narazie raczej beda sie trzymac wiekszych ksiestw. Nie wez tego do siebie ale teraz zarowno Ty jak i wszystkie nowe ksiestwa niewiele znaczycie w tej wojence wiec postarajcie sie nie wychylac a nic wam sie nie stanie.Q jeszcze jedno, nie baw sie w czarowanie, ja i Omega dobrze sobie radzimy takze pozostaw to w naszych doswiadczonych rekach 🙂 raczej zbyt duzej liczby magow nie masz a zeby przebic sie przez obrone ktoregos z ksiestw przeciwnika przydalo by sie miec ich przynajmniej 8-10 tys, wiec tymczasem moja rada, zostan przy ok 2 tys magow, taka liczba w zupelnosci wystarczy na potrzeby wlasne (pracowitosc i takie tam) a jesli chcialbys byc 3 magiem w koalce to pomyslimy o tym pozniej. Pamietaj nie trac many bo i tak nie przebijesz sie swoimi czarami, lepiej rozwijaj gospodarke i zbieraj kase zeby dokupic sobie ziemi po wojnie.

    EddieGcT
    Participant
    #9266

    Jeszcze jedna sprawa i dotyczy to wszystkich nowych nie tylko Q. Dobrze bylo by gdybyscie sie zdecydowali co bedziecie robic w koalce i pod tym wzgledem sie rozwijali, napewno D'meg bierze sie za wojo 🙂 reszta tez niech juz sie zacznie decydowac, czy wojo, czy moze chcecie bawic sie w czarowanie czy tez zlodziejke uprawiac, nie ukrywam ze prawdziwy zlodziej przydal by sie w koalce chociaz jeden wiec moze ktos bedzie chetny

    fluor
    Keymaster
    #9270

    he he jakby nie patrzec i tak za friko ... nie musisz sie produkowac zeby to zdobyc... a ze trafiliscie na lameriade... no coz pogratulowac "zdobytej" ziemi 😉

    Och, cóż za ironia... no ale zastrzyk ziemii się należał... skoro trafiają się tacy dzikusy... a ziemia faktycznie sama przyszła 😀

    btw. widziałem że ktoś wam jakąś zasadzkę za simming zasadził... nie przyglądałem się dokładniej, ale wygląda że co kolesie mają przesr... 🙂

    OmegaOne
    Participant
    #9272

    Eddie_GcT....zapomniales mu napisac ... buduj spece.....

    Q magia baw sie narazie tylko pracowitoscia i jakm masz odpowiednia ksiege to fluidium magiczne... ja mam 50 k (czytaj: tys ) magikow i mi malo...;) z tego mam jakies 40-70 k many na ture roznie to bywa...

    jeszcze raz napisze buduj spece ... czym szybciej tym lepiej... wojne zostaw nam ... nikt sie nie spodziewa narazie .... postaraj sie jak najlepiej wykorzystac czas na rozbudowe gdy my wojujemy.

    widziałem że ktoś wam jakąś zasadzkę za simming zasadził... nie przyglądałem się dokładniej, ale wygląda że co kolesie mają przesr... 🙂

    he he no to zobacz jeszcze raz poki co przewazamy ich 35% przewaga sily a pozatym oni tluka sie rownolegele z jeszcze inna koalka prawdopodobnie za to samo... czyli najazd bez wypowiedzenia wojny 😉

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 306 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram