Forum Fantastyka Gry Reddragon

Reddragon

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 306 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #13647

    Byłby ktoś skłonny przejąć moje księstwa? Bo mi się już po prostu nie chce grać totalnie

    Jak nikogo nie znajdziesz to ja mogę... szkoda żeby się akry marnowały 😉

    Coen
    Participant
    #13650

    To jak sie nikt inny nie zgłosi to wieczorem przekaze Ci loginy i hasła

    fluor
    Keymaster
    #13689

    To jak sie nikt inny nie zgłosi to wieczorem przekaze Ci loginy i hasła

    Syndyk masy upadłościowej twoich dwóch gubów zablokował już ich konta i rozpoczął negocjacje z Zarządem Spółki eee... Koalicji.

    ..::[ --- ]::..

    Jestem w szoku i nie za bardzo dziwię się, że rezygnujesz. W zasadzie nikt nie zareagował na to, że jakiś obcy człowiek zabiera guby, część gubów się w ogóle nie loguje, Władze Koalicyjne w stanie paraliżu, wróg u bram...

    Sytuacja niezmiernie frapująca 😉

    Liranna
    Participant
    #13704

    Czy ktoś wogóle jeszcze gra czy zostały tylko 2 osoby z całej koalicji?

    fluor
    Keymaster
    #13714
    Quote:
    Czy ktoś wogóle jeszcze gra czy zostały tylko 2 osoby z całej koalicji?

    Ktoś tam się pojawił, choć nie za bardzo wiem ile osób jest rzeczywiście, a ile ma więcej gubów...

    Ludzie, ludzie... ładnie żeście sobie poczynali w KH...

    Piotr
    Keymaster
    #13715

    Fluor, gdy GD robi za impa, ma pod soba 2-3 nieswoje panstwa, to jest troche klopotliwe... A gdy podczas wojny musi powysylac czary i ataki z prawie calej reszty, to troche juz rece opadaja...

    fluor
    Keymaster
    #13716

    Fluor, gdy GD robi za impa, ma pod soba 2-3 nieswoje panstwa, to jest troche klopotliwe... A gdy podczas wojny musi powysylac czary i ataki z prawie calej reszty, to troche juz rece opadaja...

    OK, rozumiem. Ja wszedłem do tej koalicji nagle i to jest po prostu taki szok. Owszem, w Anty był czas, że nie było jednego wodza i imp zmieniał się co kilka dni. Ale jednak się zmieniał, a tam znalazłem tylko dziwne wyczekiwanie na coś co powinno nastąpić, ale jakoś nie mogło 😉

    Zresztą ja nie winię Władz. Chodzi mi o Koalicję: jedna Władza jest niesprawna to trzeba ją zmienić bądź usprawnić a nie czekać. Pracowitych GD/Impów dażę wysokim szacunkiem 🙂

    Liranna
    Participant
    #13738

    Ja mam 3 państwa i nie narzekam.

    Piotr
    Keymaster
    #13739

    Pogadamy gdy troche nimi pograsz i np. wygrasz wojne. 😉

    Liranna
    Participant
    #13741

    O ratuj mnie FO, awansowałam.

    Piotr
    Keymaster
    #13749

    Ratuje, ratuje. Bez obaw, ze mna nie zginiesz. 😉

    fluor
    Keymaster
    #13812

    Damy radę 🙂 a przynajmniej mam taką nadzieję 😛

    Piotr
    Keymaster
    #13816

    Tez mam taka nadzieje. Oby sie udalo... Btw, potrzebuje doswiadczonych graczy, bo nadal mamy wolne panstwa. Ktos chetny?

    OmegaOne
    Participant
    #13821

    Zglaszam swoja kandydature ale dopiero po srodzie.. wczesniej musze wyjechac.

    fluor
    Keymaster
    #13823

    Tez mam taka nadzieje. Oby sie udalo... Btw, potrzebuje doswiadczonych graczy, bo nadal mamy wolne panstwa. Ktos chetny?

    Przy okazji trzeba będzie zrobić drobną reformę oraz przegląd wszystkich gubów - wyrażam ten dezyderat jako p/o zastępcy GD.

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 306 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram