Forum Fantastyka Gry Reddragon

Reddragon

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 306 total)
  • Author
    Posts
  • 4mami
    Participant
    #12709

    przeczytaj uwaznie moj post...

    jestem za stary by sie obrazac na kogos, kto daje mi cos za darmo. juz tak jest, ze czasami cos nie dziala. nie napisalem, ze wkurzaja mnie admini-napisalem, ze jestem wkurzony bo od 6 rano sprawdzam co chwile i nie wiemy zkumplem kto z nas wygral nasza osobista wojenke. i to wszystko...

    zlodziejsko go roznioslem, ale niepotrzebnie dzielilem ataki wojskowe i nie przebilem sie...

    dzisiaj mu dokopie 😀

    Reyden
    Participant
    #12788

    Ma ktoś problemy z wejsciem na RD ❓ ❓

    Reyden
    Participant
    #12967

    Tamten problem pokonany, niestwety w tej erze w RD juz nie moge grać

    Zamierzam w przyszłem założyc własną Koalkę

    Nazwa : ?

    skład przypuszczalny :

    5 x dżiny

    5 x hobbity

    6 x krasie i gobliny ( po 3 )

    Zapraszam wszystkich do koalki , a szczegolnie tych którzy nie umieli się odnaleźć w RD

    Piotr
    Keymaster
    #12969

    Reyden, nie rozumiem czemu abdykowales, wiekszosc z nas dostala mocniej niz Ty, mimo to mamy juz wszystkie spece, a spora czesc ma juz zapas tur.

    drupi
    Participant
    #12970
    Quote:
    Tamten problem pokonany, niestwety w tej erze w RD juz nie moge grać

    Zamierzam w przyszłem

    Reyden ktory to juz raz 😀 daj sobie spokoj z wlasnymi koalkami najpierw naucz sie grac przy doswiadczonych graczach. Albo pogodz sie z porazka bo naprawde masz bardzo male pojecie o RD a poddawanie sie po przegranych wojnach i abdykowanie jeszcze cie bardziej osmiesza. Szkoda pisac ale tak jest wiec nie spodziewaj sie ze bedziesz miel niewielu chetnych do Koalki 😀

    Piotr wracaj gdzie twe miejsce!!!! Kwadrant stad sie wywodzisz tu twoje miejsce!!!!

    Piotr
    Keymaster
    #12971

    Piotr wracaj gdzie twe miejsce!!!! Kwadrant stad sie wywodzisz tu twoje miejsce!!!!

    Co Wy sie tak uparliscie? 😉 I Ty i Fixer... juz ze 2 miesiace mnie namawiacie do powrotu. Jakbym nie wiem jakim dobrym graczem byl. 😉

    Vidmo
    Participant
    #12984
    Quote:

    Co Wy sie tak uparliscie? 😉 I Ty i Fixer... juz ze 2 miesiace mnie namawiacie do powrotu. Jakbym nie wiem jakim dobrym graczem byl. 😉

    Piotrze jak nazywa się twoje księstwo (pytam z czystej ciekawości) ? Nie chce go atakować jak nikogo z Trekerów i ich sojuszników bo jestem całym sercem z wami nawet gdy nie wyslałem notki (i tak nie miałbym najmniejszych szans 😀 )

    Ps:Namawiają Ciebie Piotrze bo fajnie by było aby "ekipa" trekerów się trzymała razem (a w szczególności gdy tą osobą jest first officer 🙂 )

    EddieGcT
    Participant
    #12986
    Quote:
    Co Wy sie tak uparliscie? 😉 I Ty i Fixer... juz ze 2 miesiace mnie namawiacie do powrotu. Jakbym nie wiem jakim dobrym graczem byl. 😉

    Piotr bez takiej skormnosci 🙂 jestes bardzo dobrym graczem i przydal bys sie w Kwadrancie, pomysl o tych perspektywach - top 100 juz niedaleko 😀 wiec wracaj czym predzej do gniazda, caly czas trzymamy dla Ciebie miejsce 🙂

    drupi
    Participant
    #13065

    Mam takie drobne pytanie czy Kraje Hyboryjskie maja zamiar wyjsc z zamrazarki w tej erze czy juz nie bardzo????

    fluor
    Keymaster
    #13066

    Eh... Antyterroryści natrafili w końcu na godnego przeciwnika. Znaczy wcześniej też było kilku godnych, ale przed tą wojną zrobiliśmy fatalny błąd i każdy gub dostał tylko po jednym pakcie magicznym. Reszta jest konsekwencją tego potknięcia 😛

    Piotr
    Keymaster
    #13067

    Mam takie drobne pytanie czy Kraje Hyboryjskie maja zamiar wyjsc z zamrazarki w tej erze czy juz nie bardzo????

    Maja... czesc z nas (ja na przyklad) potrzebowala chwili oddechu. Do soboty.

    Liranna
    Participant
    #13086

    Kto się zamroził ten sie zamroził, a mnie sie dobrze gra.

    Coen
    Participant
    #13088

    Kto sie nie zamroził złamał rozkaz dowódźtwa.

    Liranna
    Participant
    #13089

    Sugestię nie rozkaz. Mnie sie nie rozkazuje i zapamiętaj to raz na zawsze. Już jeden próbował i mu nie wyszło. Chesz być kolejny?

    drupi
    Participant
    #13096
    Quote:
    Sugestię nie rozkaz. Mnie sie nie rozkazuje i zapamiętaj to raz na zawsze. Już jeden próbował i mu nie wyszło. Chesz być kolejny?

    No coment 😀 Jak wiemy gra reddragon jest gra zespolowa ktora potrzebuje jakiegos sensownego dowodztwa. Od dzis wreszcie wiadomo dlaczego rozpadl sie poprzedni Kwadrant, bylo to po prostu z przekory ze ktos smie wydac jakies polecenia naszej kochanej kapitan tylko po to aby koalka lepiej funkcjonowala 😀 Eh szkoda gadac 😀

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 306 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram