Forum Fantastyka Gry Reddragon

Reddragon

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 306 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #11081

    Chyba juz wszystkie koali daly sobie pakty, czy to oficjalne czy ciche, prawda Fluor 🙂 no chyba ze ktos jeszcz sie ukrywa 🙂

    Miło że pytasz 🙂 Póki co mam GW, więc mogę przemawiać jako oficjalny reprezentant władz Antyterrorystycznej (i co może się wydać dziwne, nie obawiam się, że jakiś zły terrorysta tu wejdzie i wszystko przeczyta 😛 ): z Kwadrantem miał być cichy, ale niedawno wasz IMP odpowiedział i jest oficjalny, z Continuum to bardzo sprawnie i przyjemnie poszło 😉 , ale skądinąd wiem, że to jeszcze nie wszystkie trekowe koalki. Szczerze mówiąc, troszkę znudziło mi się ciągłe ich wyszukiwanie i wyciąganie ręki jako pierwszy (zupełnie tak, jakbym to kiedyś wcześniej robił 😛 ), więc powiem tak:

    gwarantuję osobiście, że wszelkie chętne trekkerskie koalicje dostaną od nas sojusz, o ile same tego zechcą.

    btw. Ciągle szukamy dżinów - to możesz być Ty. (Niestety w tej grze wojny mają swój nieodparty urok tylko w momencie kiedy się je wygrywa, a bez odpowiedniej ilości dżinów to sobie możemy co najwyżej w bierki popykać 😀 )

    ..::[...]::..

    Może uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że planiści Antyterrorystycznej podejmują przymiarki do sklecenia wielostronnego sojuszu, tj. grupy koalicji, które będą sobie wzajemnie oferowały pomoc. Na razie w fazie wczesnych rozważań, ale jakby co do czego doszło to was poinformuję.

    Liranna
    Participant
    #11087

    Jeszcze jedna koalicja mi znana, a składająca się z Trekerów - Kraje Hyboryjskie.

    fluor
    Keymaster
    #11113
    Quote:
    Jeszcze jedna koalicja mi znana, a składająca się z Trekerów - Kraje Hyboryjskie.

    Czy jest tu obecny przedstawiciel w/w koalicji?? Jeżeli tak to oferujemy sojusz, zresztą piszę o tym na okrągło 😉 . Po konsultacjach z Imperatorem dowiedziałem się, że notki nam się powoli kończą, ale kilka jeszcze zostało. Jeżeli KH chcą z nami sojusz to proszę o kontakt ze mną (DHH) albo Impem.

    EddieGcT
    Participant
    #11153

    Fluor co do kontaktu z KH to chyba najlepiej bedzie zglosic sie do Coena lub na odwrot 🙂 jakby nie bylo to on jest impem 🙂

    Liranna
    Participant
    #11155

    Ja jestem z tej koalicji, ale imperatorem jest Coen i to jego poproś o sojusz.

    fluor
    Keymaster
    #11160

    Cóż w końcu skąd mam wiedzieć kto jest Impem. No dobrze niech będzie... Coen, na twojej poczcie RD czeka już moja wiadomość 😀

    4mami
    Participant
    #11273

    dzisiaj jak chcialem wejsc na reddragon.plzamiast do gry wszedlem na strone ZASP.macie ten sam problem??wchodzilem przez adres http://www.reddragon.pl

    fluor
    Keymaster
    #11277

    dzisiaj jak chcialem wejsc na reddragon.pl

    zamiast do gry wszedlem na strone ZASP.

    macie ten sam problem??

    wchodzilem przez adres http://www.reddragon.pl

    Ktoś też miał. Ten ktoś wpisał tylko reddragon.pl , tak jak setki innych razy i pojawił się na tej samej stronie co ty. Wpisał www. przed nazwą i było ok.

    Logować można się także przez rd.cenega.pl.

    .::[===]::..

    btw. Koalicja Antyterrorystyczna otworzyła niedawno kanał ircowy. Zapraszam wszystkich do pogawędki, wymiany doświadczeń RD ( 😛 ) i innych jeżeli takie życzenie. Zbieramy się głównie wieczorem.

    serwer QuakeNet

    irc.quakenet.eu.org

    Zapraszam wszystkich. Jak mnie nie będzie akurat, to możecie powiedzieć, że was przysyłam ( 😀 ) a na pewno zostaniecie mile przyjęci.

    Cóż więcej, zapraszam 🙂

    Byłbym zapomniał 😛

    #antyterrorystyczna

    😀

    Q
    Participant
    #11398

    !!! UWAGA UWAGA !!!Mam dla was zla wiadomosc.

    Hope es z koalicji Continuum korzystajac z nieobecnosci Peter i przy okazjii mojej ukradl ksiestwo USS Axon.

    Tak to jest jak sie hasla obcym udostepnia chcialbym to zalatwic do momentu jej pojawienia sie w internecie.

    WRRRR.....

    Nie sluchajcie zadnych wiadomosci pochodzacych z tamtego ksiestwa.

    Jesli ksiestwa nie odda prosze was o wsparcie.

    szczegolnie prosze 4mami zeby powiedzial co dzieje sie w koalicji bo widze ze juz dwa ksiestwa z tamtad wylecialy.

    Co za typ!!![/b][/color]

    Fixer
    Participant
    #11403

    Takie problemy rozwiazuja administratorzy RD i do nich nalezy sie zwracac z takimi problemami. Oni juz zrobia porzadek z takimi dowcipnisami.

    Q
    Participant
    #11404

    Na razie probuje to zalatwic bez nich moze nie bedzie trzeba ale ostrzegam was wszystkich Haslo to prywatna rzecz i nikomu nikomu,chyba ze bardzo, bardzo zaufanej osobie nie powinno nigdy byc podane.

    Szkoda ze na tym forum krzyczec nie mozna

    Q
    Participant
    #11407

    Sytuacja opanowana tlumaczyl sie ale i tak sie zastanawiam czy go z koalki nie usunac i wszystkiego peter nie wyspiewac.

    4mami
    Participant
    #11408

    Q masz info na RD pocztaQ daj mi numer gg na privie

    fluor
    Keymaster
    #11423

    To się porobiło... 😕 Jak to się mówi, mądry Q po szkodzie...::[ --- ]::..Jeżeli można coś zasugerować naszym przyjaciołom sojusznikom, żeby nie robili nigdy więcej czegoś takiego jak KH. Nie znam dokładnie szczegółów sprawy, ale z mojej perspektywy sprawa wygląda bardzo kiepsko. Długotrwała wojna spowodowała, że wasze guby mają, przepraszam za określenie, śmieszne rozmiary a do tego w historii wojen wszystko wygląda tak, jakbyście pomagali tym co was zaatakowali w farmowaniu. 😕 Czy daleki jestem od prawdy zasadniczej??

    drupi
    Participant
    #11547

    A coz to sie stalo z naszym wspanialym Continuum 😀 Nie zeby to byla ironia 😀

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 306 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram