Forum Fantastyka Gry Reddragon

Reddragon

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 306 total)
  • Author
    Posts
  • Liranna
    Participant
    #10984

    Ja nie wiedziałam jaką dać nazwe swojemu księstwu, bo to co chciałam było już używane, więc poprosiłam Coena żeby mi coś podsunął i podał mi taką nazwę. Nawet nie wiem skąd ona jest, no ale cóż, mogłam się nazywać Dol Blathanna, bo taki miałam zamiar. Szkoda ze się trochę spóźniłam.

    drupi
    Participant
    #10989

    No coz przykro mi nieco ze nie mozemy stworzyc jednej trekowej koalki, która mialaby naprawde wiele do powiedzenia. pamietajcie wszyscy ze Kwadrant powstal jako pierwszy i miala byc to koalicja Nasza wlasna. Niestety ambicje wlasne co niektorych osob zabily te szlachetna idee w kazdym badz razie zycze wszystkim powodzenia!

    Coen
    Participant
    #10990

    Tak, masz racje Drupi, ambicje niektóych osob i ich niemile zachowanie wzgledem innych koalicjanów doprowadziły do tego rozlamu...wielka szkoda...

    EddieGcT
    Participant
    #10991

    Dobra ludzie dajcie spokoj :/ zostawmy to, ten kto ma wiedziec to wie co bylo i chyba nie trzeba do tego wracac. Jest jak jest, sa trzy koalki i jesli musi tak byc niech bedzie, wspierajmy sie nawzajem a bedzie wszystko fajnie. Mozemy byc pewni chociaz tego ze mozemy na sobie polegac gdy bedzie to potrzebne w ramach pomocy miedzy panstwowej.Pozostaje tylko namowic reszte forumowiczow do zabawy przy RD

    drupi
    Participant
    #11022

    Tak, masz racje Drupi, ambicje niektóych osob i ich niemile zachowanie wzgledem innych koalicjanów doprowadziły do tego rozlamu...wielka szkoda...

    Tak Coen zapewne chodzi ci o Deep Spce Nine 😀

    On byl ajblizszy temu

    Liranna
    Participant
    #11023

    DSN można tak powiedzieć był najbardziej bojowy z całej koalki i mówił wprost to co myślał.

    drupi
    Participant
    #11024
    Quote:
    DSN można tak powiedzieć był najbardziej bojowy z całej koalki i mówił wprost to co myślał.

    szkoda ze przy wielkosci przy ktorej inni wystawiali 4 mln sily on wystawial 1 mln nie zapominaj ze ja bylem gd 😀

    Liranna
    Participant
    #11025

    Mnie o inną bojowość chodziło 🙂

    OmegaOne
    Participant
    #11026

    A feee znowu papracie sie w starych brudach... nieladnie. 😕

    Liranna
    Participant
    #11027

    Oj Magunio, uśmiechnij się, przecież to tylko żarty, nie widzisz tych uśmieszków, no nie dąsamy się już, o tak masz wyglądać 🙂 zrozumiano?

    fluor
    Keymaster
    #11033

    Koalicja Antyterrorystyczna poszukuje chętnych do współpracy i przyłączenia do nas dżinów i hobbitów.Szczegóły u mnie 8)

    drupi
    Participant
    #11048

    Koalicja Antyterrorystyczna poszukuje chętnych do współpracy i przyłączenia do nas dżinów i hobbitów.

    Szczegóły u mnie  8)

    Co to forum rekrutacja 😀 😀

    fluor
    Keymaster
    #11067

    Co to forum rekrutacja  😀  😀

    A co chcesz się przyłączyć?? 😛 Powiedz, dlaczego nie ??

    Liranna
    Participant
    #11069

    Połączmy wszyscy nasze siły. Niech wszystkie koalicje Trekerów będą sobie sojusznikami.

    EddieGcT
    Participant
    #11078

    Chyba juz wszystkie koali daly sobie pakty, czy to oficjalne czy ciche, prawda Fluor 🙂 no chyba ze ktos jeszcz sie ukrywa 🙂

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 306 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram