Raporty Inżynierskie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5428

  Od wczoraj na oficjalnym forum Star Trek Online dostępna jest nowa sekcja zatytułowana "Raporty Inzynierskie". W niej twórcy zamieszczać będą informacje na temat trwających prac i postępów w realizacji zmian, dodatków i nowych funkcji, nim pojawią się one w grze i na serwerze testowym.

  Dzięki temu będziemy wiedzieli nad jakimi sprawami aktualnie pracują, a także czy i kiedy pomysły i sugestie społeczności będą wcielane w życie. Mamy nadzieję, że rzeczywiście będą one regularnie aktualizowane i nie będą tylko "słowami rzuconymi na wiatr".

  [more]Nie każda zmiana w grze będzie najpierw ogłaszana w raporcie, ponieważ mają one służyć jedynie ogólnemu zorientowaniu się w sytuacji. Co ciekawe, tematy będą otwarte pod dyskusję i każdy, kto ma wątpliwości, może poprosić o wyjaśnienie czy komentarz.

  Z technicznej strony każdy raport podzielony jest na trzy części, które różnią się zaawansowaniem prac.

  • Pierwsza, "in testing", dotyczy spraw które już są na ukończeniu i wejdą w życie w przeciągu 2 tygodni.
  • Druga, "Under Investigation" to lista rzeczy, które sprawdzają twórcy gry w poszukiwaniu błędów czy problemów, którymi trzeba się zająć - nie każda pozycja na tej liście może okazać się prawdziwym błędem. Czas realizacji jest nieznany, może być bardzo różny.
  • Trzecia i ostatnia część, "In Developement", to wszystkie te poprawki i elementy, nad którymi trwają dyskusje, planowanie i wstępne prace. Sprawy przedstawione w tej części są oddalone od premiery o więcej niż 3 tygodnie.

  Źródło: forum Star Trek Online[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram