Forum Fandom Kluby i grupy Kujawskie Forum Treka Raport ze spotkania 19.08.2006 r.

Raport ze spotkania 19.08.2006 r.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #2915

    Ja niżej podpisany, prawy obywatel Imperium Romulańskiego, pracownik delegatury Tal Shiar w powiecie grudziądzkim, oświadczam, że większość napisanego tekstu jest prawdą. Wszelkie odstępstwa spowodowane są naszą troską o bezpieczeństwo narodowe.Spotkanie zaczęło się przed moim domem, gdzie lokalny przedstawiciel Exelsiora-D podleciał swoim promem (oczywiście jak na federaka przystało prom był biały). W ramach przyjaźni dobrosąsiedzkiej jako dar został przekazany zestaw nagranych płyt CDR (Federacja szczyci się swą technologią, a jeszcze DVD nie wynalazła :> , przynajmniej naszej delegaturowej nagrywarce na laptopie laser się skalibrował 🙂 ). Oczywiście na płytach były też dodatkowe programy, mające na celu dokładne namierzenie placówki Federacji na naszym terenie (wstawka osobista: po co i tak wiemy gdzie ona się znajduje :> ). W zamian otrzymałem inne płyty (sprawdzają je teraz nasi ludzie). Sternik wyznaczył kurs na główną stację kosmiczną ferengijskiego kartelu PKP (wstawka osobista: coś tu nie gra, jak może być własnością Ferengi i przynosić wciąż straty? :> ).O wyznaczonej godzinie wylądował transportowiec. Pasażerowie wysiedli, a poszukiwanej Agnes nie było. Zainteresowało mnie to bo nikt z podległych mi placówek w okolicy nie meldował prób przechwycenia gościa. Lekko zdziwieni wraz z Zarathosem (prawdziwe nazwisko oczywiście znane :> ) wyszliśmy przed port. Tam poszukiwana się znalazła. Takie niezauważone przejście przed moim obserwatorów obudziło moje podejrzenia - czyżby używała urządzenia maskującego? Pobieżne skany nic nie wykazały, ale stosowną notke przekazałem przełożonym.Spotkanbie miało pierwotnie odbyć się w Tomato, ale przedstawicie Federacji w ostatniej chwili zmienili je na knajpke w pobliżu (wreszcie nauczyli się naszej cechy - podejrzliwości :> ). Z tego też powodu mikrofony ukryte w Tomato się nie przydały, ale na szczęście moje prywatne urządzenie nagrywające wystaczyło :>Czas wypełniała dyskusja o treku, moich grach, które prowadzę jako MG na forum, Exelsiorze i Historyce. Jednocześnie spożywane były posiłki.Po kilku godzinach nastąpiła zmiana miejsca na ogródek przy Wiśle (chyba z powodu zbyt dużej liczby gości w knajpce, która nam się uważnie przyglądała, a prosiłem żeby do pilnowania spotkania wysłać tylko 20 pracowników :> ). Tam dyskusja była kontynuowana. Jednocześnie (UWAGA: tu niech zainteresowani się skupią:) ) podrzuciłem parę pomysłów na rozwój Exelsiora-D. Kapitan tegoż okrętu obiecał się nad nimi zastanowić. Zresztą parę innych omawiał z Agnes (prawdziwe nazwisko już znane :> ) i informował o pewnym Andorianinie co wpadnie w panikę (prawdziwe nazwisko i adres zamieszkania oczywiście dawno znane :> ).Zbliżała się godzina 20.00. Nasz gość musiał śpieszyć się na pociąg. Z narażeniem swojego promu sternik zakodował przy porcie PKP i w pobliskim samoobsługowej stacji zatankował deuter. Oczwiście gość na transportowiec nie zdążyła (o dziwo odleciał o czasie :> ) i musiała być dostaczona do portu docelowego osobiście.Niestety w tej podróży juz nie uczestniczyłem. Z nakazu przełożonej miałem inne ważne zadanie do wykonania (jego przebieg jest w raporcie 23/A/08.2006).Koniec raportuSzef Delegatury na rejon Grudziądz Major I. T. (nazwisko znane :> )

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram