Forum Fandom Kluby i grupy [Raport] Spotkanie wielkopolskie 14 luty by Mirek and Ocampa

[Raport] Spotkanie wielkopolskie 14 luty by Mirek and Ocampa

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Beyo
    Participant
    #2003

    Na spotkanie trochę się spóźniłem: 1-ze względu na przejazd kolejowy: jeden pospieszny i drugi osobowy ciągnięty przez stary piękny parowóz z tandemem 2- nie można było tak łatwo znależć miejsca do parkowania. Wracając do tematu: Pospiesznie ruszyłem w strone Starego Rynku, gdzie przed pręgieżem o dziwo nikt nie czekał !!! To sobie pomyślałem: "przecież nie jest tak zimno? Już poszli sobie? Przecież jest 18.06" Więc obróciwszy się na pięcie skierowałem się do KFC. Gdy dotarłem na miejsce spotkałem Damiana z jego dziewczyną, Justyną, który mnie pytał czy jest ktoś na Starym Rynku, ja odpowiedziałem, że nie i że myślałem że już wszyscy są tutaj.Przybyłem akurat w tym momencie kiedy Damian pisał esemesa. Pisalem do mojego tajnego informatora z Section 31.Dowiedzialem sie, ze spotkanie zostalo przelozone.Kiedy??Jak?? Bylem w szoku.Nic na liscie nic nie bylo.Na stronie byla data 14luty. Wkurzylem sie niesamowicie. Co za idiota to przestawil.Dowiedzialem sie z Sekcji 31, ze nasz terenowy. tak wiec spotkanie trwalo krotko. Dalem Mirkowi obiecane 3dstudio max, plytki TNG ( ktore mialy byc dla kogos innego) Po ustaleniu i omówieniu pewnych faktów rozeszliśmy się jednocześnie kończąc spotkanie Puenta: Kocham przekładanie dat spotkań Dziś jest 14lutego 2004 a zmianka o przełożeniu ukazała się "13 lutego 2004 22:43 "

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram