Forum Fandom Star Trek CCG [Raport] Multiplayer u Ocampy 24 I 2004 by Beyo

[Raport] Multiplayer u Ocampy 24 I 2004 by Beyo

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Participant

W mrozny zimowy wtorek mieszkanie Ocampy zamienilo sie w kolejna arenemultiplayerowych zmagan. Przyszedlem do Ocampy o 1630 czyli polgodziny przed czasem jdnak gra i tak rozpoczela sie 1,5h pozniej gdyztrzeba bylo czekac na naszego nowicjusza czyli Toldiego.Ratlerr niestety odmowil przyjscia z powodu Bardzo Waznej SprawyRodzinnej,Ktora Nie Cierpi Zwłoki (gdyz jakby jej nie dopelnil to zniego bylyby zwloki..:P) wiec ominela nas przyjamnosc rozegraniaciekawej parti 3 fedkow na klingon empire.A tak byly tylko dwie federacje..pomimo wczesniejszych zapewnien zebynie uzywac na Tomasza chamskich kart Ocampa jak zawsze musial zrobicmaly przekret i niemilosiernie dopakowac talie.Tymczasem Toldi moglzrzucac przez caly czas tylko po 1 karcie.I jak tu walka moglabycsprawiedliwa?na szczescie Toldi pokazal ze nie mozna go neidoceniac i popoczatkowym okresie biernosci i zadawniu ciekawych pytan przeszedl dokontrnatarcia.Ocampa dal sie poznac jako milosnik kultury i co chwila urzadzalwycieczki do pomnika Cochrane'a a Toldi nie mial przez wiele kolejekjak podleciec i zablokowac mu to wysadzajac kogos na planecie.W dodatku Ocampa korzystal podobnie jak i ja nader czesto z Redblockai innych chorych downloadow w swoim Bogato Napakowynm Personelu naJakze Pieknym Okrecie pieknie zadokowanym nad piekna Headquarters napieknej ZIemi na ktore wlasnie wstawalo nad pieknym horyzontem jakzepiekne slonce...:PZ poczatku nikt nie kwapil sie wogole do rozwiazywania dilem i punktyuzyskiwano glownie dzieki redblockowi gromadzac po drode wielkaarmade, udalo mi sie fajnie zrzucic 3 okrety w tym jeden IKC Tongktory jednakze potrzebowal czasu by doleciec mi do outposta z centrumgalaktyki.Ocampa oczywiscie potem wyklocal sie myslac ze zagrywamokret przez space time portal i nie pozwalajac mi uzywac spacedoora.Tak to juz jest jak ktos zyje tylko 9 lat.w koncu okazalo sie ze to ja bylem tym ktory zaczynal zdobywacpunkty podchodzac m.in do batleth tournamentu.1 podejscie bylonieudane bo jakas dilema ocampy mnie zastopowala ale potem dziekiposilkom udalo mi sie zdobyc punkty. po downloadzie personelu bylemgotow udac sie znow blizej centrum galaktyki i wypelniac misje.Toldi tymczasem meczyl sie gdyz ciagle nie naszedl mu na reke zadenokret a mial na rece sam personel i z przerazeniem patrzyl jak ocampaco chwila kogos dociaga lub anuluje uzywajac zlosliwej pani z fajocollection. w koncu jednak toldi dostal na reke red alert wiec dziekispacedorowi mnie to takze dotyczylo...jakze brakowalo mi travelleraktorych sztuki 2 mialem w decku ale jakos nie naszly..:Pdo konca gry mialem maksymalnie naraz na rece 2 karty za to Toldi wkoncu zaczal wykonywac misje co u Ocampy wywolalo zwiekszony poziomstresu...przydala by sie misja gdzie Ocampa sa disabled.W ciagu 3 kolejek Toldi wykonal 3 misje dochodzac do 73 punktow aOcampa mial w tym czasie ledwo 45 a ja 72.Damian stwierdzil ze trzeba dzialac i..nadzial sie na harverstervirus hyhy..dzieki czemu troche personelu mu spadlo wczesniej toldiwykosil mu i Sisko i Picarda..rzadki wyczyn jak na debiutanta a Ocampamial tez nawiazac romans z Szeryfem z Nothingam ale nie dal sieniestety namowic na powrot Picardem z uwiezienia tak dostalby jeszczejedna osobe do karceru. wydawaloby sie ze mam szanse wygrac gre alew decydujacym momencie skrecilem w zla stroen i ryzykowalem podchodzacdo misji ktora najogolniej okreslic mozna byloslowami:murek,sieczka,eliminacja,murek.I w ten oto sposob ku chwale imperium cala zaloga poszla do piachu:(Ocampa wzial sie do odrabiana srta i walczac z moimi chorbamipromiennymi i atakami pamieci wzial sie do odrabiania strat wykonujacnawet misje na moim outposcie...po czym podchodzac do pegasus searchzakonczyl rozgrywke z wynikiem 135 punktow.Dawno rozgrywka nie byla tak pasjonujaca..szkoda ze zabraklo innychzawodnikow inaczej moze Ocampa nie szalalby tak po kwadrancie :)Pochwaly dla Toldiego za dobry wynik.Gromy dla Ocampy za chamskie dilemki i stosowanie fajo collection nadebiutantow..:P:twisted::twisted:i Gratulacje dla mnie za calkiem niezly jak na moj poziom wynik.Pozostaje czekac na najblizszy multiplayer a mam nadzieje ze iniedlugo na turniej Blaze Of Glory

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram