Forum Fandom Kluby i grupy USS Phoenix Ranking aktualny (mój)

Ranking aktualny (mój)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • Smok Eustachy
    Participant
    #241761

    Ranking rzeczy, którymi się ostatnio zapoznawałem, będący rankingiem subiektywnym.

    1. Orville czy Mando? Orville jest lepszy ale w Mando jest Luke. W perspektywie 2 sezonów Orville lepsze, ale w Mando jest Bombelek. Mando ostatnio nie oglądałem.
    2. Dalej mamy taką grupę:
    Lower Decks przewyższa Pana Samochodzika, który jest lepszy niż Battle Star Galaktika stary. Po namyśle TBB (The Bat Beach) jest jednak słabsze niż oBSG. I jest nad kreską do momentu pojawienia się zdechłego Maula.
    Pod kreską jest nowa BSG a Disco poniżej poziomu mułu.

    Zasadniczo wątek uwzględnia sztukę która ostatnio się pojawiła na forum przez co ja się z nią zapoznałem.

    Jeszcze Godzilla jest. Cykl o Godzilli jest super poza 2 częścią, która mnie zirytowała, ale i tak sekłele nie mają do niej startu.

    Snyder Cut jest lepszy od Odrodzenia Skywalkera. Z sekłelemi jest podobnie jak z nBSG: co z tego, że początek jest OK skoro wiesz, że się posypie. Przebudzenie Mocy było nawet fajne i czasem do niego wracam.

    Q__
    Participant
    #241765

    Zasadniczo wątek uwzględnia sztukę która ostatnio się pojawiła na forum przez co ja się z nią zapoznałem.

    Trzeba to chyba uznać za dowód odgrywania przez to Forum (i podobne fora w ogóle) b. pozytywnej roli 🙂 .

    nBSG: co z tego, że początek jest OK

    Fajnie, że to w/w początkowi przyznajesz 😉 .

    Przebudzenie Mocy było nawet fajne i czasem do niego wracam.

    Prawda, choć z mojego headcanonu Legend nie wyparło, i już na starcie pewne obawy budziło, oglądało się je - mimo wszelkich zarzutów jakie da mu się postawić - b. przyjemnie, minimum w większej części. I też czasem do niego wracam.

    Smok Eustachy
    Participant
    #241812

    Thor Ragnarok jest najlepszym filmem Marvela.
    Ale Lower Decks i Samochodzik są wyżej niż T:R
    Avengers są słabsze niż Godzilla.

    Q__
    Participant
    #241817

    Thor Ragnarok jest najlepszym filmem Marvela.

    Serio tak uważasz? To uzasadnij...

    Smok Eustachy
    Participant
    #241818

    Proszę bardzo: inne są gorsze.

    Smok Eustachy
    Participant
    #241821

    Najbliżej fajnego kina przygodowego. Nie ma podejrzanych indywiduów jak Thanos i Dornammu. Gościu z rogami smieszny, zwroty akcji...

    Smok Eustachy
    Participant
    #241997

    W połowie 2 sezonu Expanse jest gorsze niż stara Galaktika a lepsze niż nowa.

    Smok Eustachy
    Participant
    #242208

    Zbój Twardokęsek zaraz pod Mando z Orville.
    Wody głębokie jak niebo. Brzezińska Anna. są jednak słabsze od Twardokęska. Brakuje jakiejś kreacji 1 bohatera spajającego.

    Smok Eustachy
    Participant
    #242867

    Aktualizacja:

    1. Orville czy Mando? Orville jest lepszy ale w Mando jest Luke. W perspektywie 2 sezonów Orville lepsze, ale w Mando jest Bombelek. Mando ostatnio nie oglądałem.
    2. Zbój Twardokęsek zaraz pod Mando z Orville.
    Wody głębokie jak niebo. Brzezińska Anna. są jednak słabsze od Twardokęska. Brakuje jakiejś kreacji 1 bohatera spajającego.
    3. Dalej mamy taką grupę:
    Lower Decks przewyższa Pana Samochodzika, który jest lepszy niż Rubin przerywa milczenie Peteckiego. Ten zaś przewyższa Battle Star Galaktika stary.
    4. Thor Ragnarok jest najlepszym filmem Marvela.
    5. Expanse
    Po namyśle TBB (The Bat Beach) jest jednak słabsze niż oBSG. I jest nad kreską do momentu pojawienia się zdechłego Maula. Zdechłego Maula jeszcze nie ma, ale coraz to słabsze jest.
    Pod kreską jest nowa BSG a Disco poniżej poziomu mułu.

    Zasadniczo wątek uwzględnia sztukę która ostatnio się pojawiła na forum przez co ja się z nią zapoznałem.

    Jeszcze Godzilla jest. Cykl o Godzilli jest super poza 2 częścią, która mnie zirytowała, ale i tak sekłele nie mają do niej startu.

    Snyder Cut jest lepszy od Odrodzenia Skywalkera. Z sekłelemi jest podobnie jak z nBSG: co z tego, że początek jest OK skoro wiesz, że się posypie. Przebudzenie Mocy było nawet fajne i czasem do niego wracam.

    Ocena Lokiego będzie znana w środę, jak się skończy

    Q__
    Participant
    #242884

    Zasadniczo wątek uwzględnia sztukę która ostatnio się pojawiła na forum przez co ja się z nią zapoznałem.

    Nieustająco miło, że Cię do tego inspirujemy 😉 .

    Ciekawe, swoją drogą, czy i po Power Rangers sięgniesz, skoro ich temat z MarcinemK drążymy? 😀 😎

    Smok Eustachy
    Participant
    #242953

    Power Rangers znam i nie kwalifikuje się na razie. Tj na pewno nad kreską.

    Q__
    Participant
    #242965

    A które serie PR znasz?

    Smok Eustachy
    Participant
    #243049

    Nie wiem. Ja w TV to oglądałem.
    W każdym razie nowy He Man pod kreską. Ale wyżej niż Disco.

    Q__
    Participant
    #243058

    Nie wiem. Ja w TV to oglądałem.

    Wspierając się pamięcią i stosowną Wiki*, mógłbyś próbować ustalić co z PR widziałeś, a co nie 😉 .

    * https://powerrangers.fandom.com/

    Smok Eustachy
    Participant
    #243106

    Nieee.... Nie wiem.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram