Forum Fandom Fan-art radosne arty Małego Traktorka

radosne arty Małego Traktorka

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • #82034

    Kolejny dzień i kolejny Spock Traktorka... Marta, Ty to chcesz chyba, żebym ja dzień w dzień z głową w chmurach chodziła. 😛

    Barusz
    Participant
    #82045

    Może Mały Traktorek po prostu ma na swojej uczelnii dzień w dzień równie ciekawe zajęcia ;> :DŚwietny portret, ale dla mnie to nie melancholia (ta była na obrazku na Wolkanie), tylko zwyczajny smutek. Gdyby np. w Amok Time naprawdę zabił Jima, to miałby właśnie taką minę do końca życia.

    Manul
    Participant
    #82047

    Melancholia czy smutek - Spock wzbudza emocje. Traktorek może być z siebie dumna.

    Leila
    Participant
    #83700

    Och, Traktorek...Gdy patrzę na Twoje prace, rozpływam się.

    Piotr
    Keymaster
    #83703

    To zajrzyj do nowego Pathfindera, tam jest ich jeszcze kilka. 😉

    MalyTraktorek
    Participant
    #84346

    Dawno nic to nie dodałam.

    Więc naprawiam sytuację kolejnym artem 🙄 Niedawno uaktywniła się u mnie mała obsesja na punkcie Brenta.

    Tworzone podczas słuchania "Ol Yellow Eyes Is Back"

    Dołączona grafika

    Lo'Rel
    Participant
    #84352

    Masz naprawdę fajną, wyrazistą kreskę. Tak z ciekawości, ile czasu poświęcasz na taką pracę ?

    fluor
    Keymaster
    #84353

    Świetne 🙂

    Dalek
    Participant
    #84354

    Aż się wystraszyłem tego "uśmiechu" 😉

    MalyTraktorek
    Participant
    #84358

    Lo'Rel

    Średnio około 3 godziny. Czasem mogłabym przysiąść dłużej to może i efekty byłyby lepsze i obrazek bardziej szczegółowy ale mi się nigdy nie chce 😛

    Elvenking
    Participant
    #85900

    O, chyba wiem z jakiego obrazka czerpałaś inspirację :DPiękne prace, na prawdę gratuluję Ci talentu.

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram