Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Race to Mars

Race to Mars

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Velo
  Participant
  #7453

  Hej hej

  mam przyjemność ogłosić iż na Kickstarterze ruszała kampania gry Race to Mars.

  Race To Mars to turowy manager firmy z branży kosmicznej. Nad grą pracuje opolskie studio Intermarum. Gracz wciela się w szefa nowo powstałej firmy z sektora kosmicznego. Długofalowym celem gry jest założenie kolonii na Marsie przed konkurencją. Zanim jednak będzie to możliwe, upłyną lata prac badawczo-rozwojowych, kontraktów, misji, projektów oraz zdarzeń losowych i niepowodzeń.

  Ogłoszenie projektu gry nastąpiło pod koniec marca tego roku. Od tego czasu trwała kampania informacyjna o tej grze (zobacz: pierwsze kroki w Race To Mars, grafika w grze, pierwsze spojrzenie na rozgrywkę) oraz przygotowywanie grafik i animacji.

  Projektanci gry chcą zebrać minimum 30 tysięcy funtów, co powinno wystarczyć na budowę tej gry i wymaganej grafiki. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wydania gry można się spodziewać na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2014 roku.

  Ja również udzielałem się z kolegami z serwisu Kosmonauta.net przy tworzeniu tej gry - byliśmy odpowiedzialni m.in. za zgodność gry z rzeczywistością astronautyczną.

  Więcej na Kosmonaucie: http://www.kosmonauta.net/pl/ludzie-media/...ickstarter.html

  Oraz na stronie na Kickstarterze: http://www.kickstarter.com/projects/interm...o-mars?ref=live

  Robimy też akcje na wykopie - jak możecie tu nas wesprzeć, to będziemy bardzo wdzięczni

  http://www.wykop.pl/link/1568539/race-to-m...-kickstarterze/

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram