Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Quiz: Star Trek Personality Test

Quiz: Star Trek Personality Test

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 75 total)
  • Author
    Participant

nie wiem czemu zostałem odo o_0'ale on był w gruncie rzeczy fajny.

Dragon
    Participant

Picard, kilka różnych testów i zawsze mi wychodzi albo Picard albo Kirk (Picard częściej)

Tom
    Participant

współczujemy ;>

Eviva
    Participant

Picard, kilka różnych testów i zawsze mi wychodzi albo Picard albo Kirk (Picard częściej)

Mnie wyłącznie Picard - gdy odpowiadam szczerze i zgodnie ze stanem faktycznym. Juz taki mój pech.

zdarom
    Participant

Mi też wychodzi Picard i nie uważam tego za ryse na honorze. Tom czemu współczujesz tym co wychodzi Picard? Przecież to dobra postać.

Eviva
    Participant

To postać pozytywna - ale czy taka dobra? Nie lubię go, bo jest zbyt apodyktyczny, zimny, nie lubi zwierząt (oprócz koni), a gdyby jakieś dziecko bez pozwolenia wlazło mu na mostek, gotów dostac apopleksji z wściekłości. Kirk pewnie wziąłby bachora na kolana i pokazał, gdzie trzeba nacisnąć, żebyu statkiem tak fajnie rzuciło do przodu.

stachuj
    Participant

picard jest po prostu bardzo prywatny, taki, zamknięty w sobie, nie jest zimny, tylko ma lodową maskę, pod którą kryje sie wiele uczuć itd. patrz 'attached', 'lessons' i ten odcinek, gdzie obca sonda przy argus array sprawiła że przezył drugie życie ;P, nie pamietam tytułu. ja bym sie cieszył, gdyby mi wyszedł picard.

Avenger
    Participant

Spock, a spodziewałem się Malcolma Reed-a, takie małe rozczarowanie.do postu powyżej, może masz rację?do postu poniżej, może ty też masz racje? xD

Eviva
    Participant

Ja po prostu nie lubię Picarda - może dlatego, że jesteśmy do siebie podobni? Chciałabym, żeby wyszedł mi Spock, ale nie mam na niego kwalifikacji.

Mar
    Participant

Hmmm... wyszedł mi Jean-Luc Picard. Może ja coś źle zrozumiałam? A może błąd komputera? Chyba muszę popracować nad sobą 🙂

Eviva
    Participant

Hmmm... wyszedł mi Jean-Luc Picard. Może ja coś źle zrozumiałam? A może błąd komputera? Chyba muszę popracować nad sobą 🙂

Bez nerwów. Spójrz wyzej - mnie tez wyszedł, a ja go przecież nie znoszę (co to, ja kura, żeby znosić?).

Flashbones
    Participant

U mnie okazało się że Spock i to dwa razy

Elim Garak
    Participant

Jean-Luc Picard!! Ale nawet jestem zadowolony z tego 😉 Bo kiepski ze mnie jest "krawiec" 😆

Match
    Participant

Mnie w każdym z takich testów wychodzi Picard (jakby nie było jedna z moich ulubionych postaci), tym razem także 😀

Dzikowy
    Participant

A niech to Borg popieści! Mnie wyszło, że jestem akurat osobą, której w Treku najbardziej nie lubię - Jean-Luc Picardem! Ja! No w życiu bym się nie spodziewała, że własny charakter spłata mi takiego paskudnego figla!

Zmienić Janka Picarda na Kaśkę Janeway i to jest mój własny post.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 75 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram