Quiz SF

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)
  • Author
    Posts
  • Prezes
    Participant
    #30592

    Ooo, wreszcie HH, to ja tez mam pytanie, na poczatek proste: - W jaki sposob został zniszczony Tepes, krązownik liniowy UB?

    Riri
    Participant
    #30594

    uruchomienie impalerow promu w hangarze jesli nie pomylilem okretow...r1

    Prezes
    Participant
    #30599

    Tak jest, w nagrode mozesz zadac kolejne pytanie :))

    Riri
    Participant
    #30602

    No to inne pytanie z cyklu HH:Czemu Honor nie mogla miec przeszczepionej tkanki i musiala uzywac elektronicznych implantow?r1

    Reyden
    Participant
    #30605

    Honor musiała miec implant bo należała do pewnej , żadkiej grupy ludzi których organizmy nie poddają się regeneneracji .

    Jest to powiedziane w III tomie przygód lady Honor ( strona 24 , ostatni akapit ) .

    Moje pytanie na temat BSG jest nadal aktualne .

    Oraz kolejne pytanie , jakie powiazania z królową Manticore miała pierwszy oficer HMS Nike komandor Mike Henke .

    Prezes
    Participant
    #30610

    Co do Mike Hanke to była ona kuzynką Elżbiety III, ich matki były siostrami. Ale pewnosci nie mam wiec jakby co to prosze mnie wyprowadzic z błedu.

    Corvus
    Participant
    #30611

    Co do BSG to Galactika reprezentowała chyba kolonię Caprike.Mike Henke jest kuzynką królowej. Z młodszej gałęzi rodu.Teraz moje pytanko, także z HH:Proszę podać obie nazwy (orginalna i zmienioną), wszystkich okrętów sprzedanych/przekazanychprzez Ludową Marynarkę fanatykom z Masady.

    Reyden
    Participant
    #30618

    Thudner of God orginalnie nazywał się Saladin a Principality to orginalnie Breslau , ten pierwszy to był krążownik liniowy klasy Sultan .No to zmieniamy temat , tym razem 2 pytanka z SG-1 .1. Z jakiego okrętu pochodziłrdzeń hipernapędu X-303 .2. Ja jakiego powodu X-303 co 50 lś musiał sie zatrzymywac i przez kilka godzin chłodzić silniki ??

    Prezes
    Participant
    #30620

    No czemu skonczylismy HH. Ale dobra,ad 1 Hipernapęd pochodził z Al'keshaad 2 poniewaz Al'kesh jest 10 razy mniejszy od Prometheusa dlatego co ileśtam musiał chłodzic sie na postoju.A Breslau był niszczycielem.

    Reyden
    Participant
    #30621

    Szybka odpowiedź - to lubię .Kolejne pytanie :Z jakiego stopu ( podać składniki ) był zbudowany kadłub Asgardzkiego statku O'Neill ?

    Prezes
    Participant
    #30622

    No tu mnie masz, na pewno bylo Naquadah ale co jeszcze to nie wiem.

    Coen
    Participant
    #30637

    Naquada, Trinium i żelazo jesli sie nie myle

    Reyden
    Participant
    #30638

    Naquada i Trinium , ale nie żelazo

    Coen
    Participant
    #30639

    Wiem ze ostatnim z 3 surowców było cos nawet u nas pospolitego. Wydawało mi sie że albo żelazo albo węgiel. Wiec moze wegiel.

    Reyden
    Participant
    #30654

    tak , to węgiel :yes: - nagroda to wirtualne wino krwi a może romulańksie ALE , nie pamiętam 😀 .A teraz kolejne pytanie z SG-1 .Jak orginalnie nazywają się Pradawni

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram