Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Quiz: Kto to jest? ;)

Quiz: Kto to jest? ;)

Viewing 9 posts - 331 through 339 (of 339 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #38152

    Hmmmm to nikt inny tylko Aron Eisenberg czyli aktor ktory wcielil sie w role Nog'a w Star Trek: Deep Space Nine a takze zagral w jednym odcinku Voyagera postac Khar'a. Odcinek nosil tytul Initiations 😉 Zas co do trzeciej roli to chyba takowej nie bylo ;> Notabene aktor 6 stycznia obchodzil 37 urodziny 😉

    Comm_Luke
    Participant
    #38155

    Nie jestem pewien czy to Eisenberg, ale jeśli tak to trzecie jego pojawienie się w Treku miało miejsce w DS9 w odcinku "Far Beyond the Stars", był sprzedawcą gazet 😉

    Pah Wraith
    Participant
    #38157

    Zgadza się w zupełności 🙂 Otrzymujecie panowie po pół nagrody (czyli po pół gratulacji ;))

    Reyden
    Participant
    #40325

    Kto to jest i kogo gdzie grał:

    Dołączona grafika

    Barusz
    Participant
    #40345

    Powiedziałbym, że to Titus Welliver który grał Maxwella Bruke'a, piorwszego oficera USS Equinox z podwójnego odcinka VGR o tym samym tytule.

    Reyden
    Participant
    #40347

    nie , to nie on

    Barusz
    Participant
    #46667

    Roger Nygard, rezyser "Trekkie II"?

    Reyden
    Participant
    #48711

    Co do tego zdjęcia - jest to fragment większego zdjęcia gdzie podobno razem byli Denise Crosby , Alexander Siddig i Nana Visitor .

    Ale gość nie wygląda mi na Siddiga , prawdę mówiąc już nawet nie wiem kto to jest naprawdę .

    Szukałem ale tego zdjecia znaleść nie mogę .

    Anyway Quiz warto by było kontunuować .

    Standard - kto to jest i kogo/gdzie grał :

    Dołączona grafika

    Barusz
    Participant
    #48713

    Co do tego zdjęcia - jest to fragment większego zdjęcia gdzie podobno razem byli Denise Crosby , Alexander Siddig i Nana Visitor .

    http://www.trekkies2.com/photos/ItalyP01.jpg 🙂

    To jest Nygard właśnie.

Viewing 9 posts - 331 through 339 (of 339 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram