Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Quiz: Kto to jest? ;)

Quiz: Kto to jest? ;)

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 339 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #28704

    Co do mojej zagadki , to nie jest John Savage .Grał postać w Voyagerze , grał tam pewnego ważnego obcego , Voyek już parę razy z nimi zadarł .

    Barusz
    Participant
    #28705

    Też nie jestem pewnie tego odcinka, ale wiem na pewno, że nigdy nie było go w polskiej telewizji, a O'Brien był człowiekiem. Więc nie jego miałem na myśli.

    Piotr
    Keymaster
    #28707

    To moze ktos inny pamieta Honor Among Thieves - bo chetnie sie dowiem czy mam racje, a chwilowo nie mam tego odcinka pod reka. 😉

    EMH Mark IX
    Participant
    #28709

    Reyden, co do twojej zagadki:Anthony De Longis czyli szef jednej z kazońskich sekt - Culluh.

    Reyden
    Participant
    #28712

    Tak , to on .

    brawo EMH Mark IX .

    Następna zagadka , kto to jest i kogo/gdzie grał ? :

    Dołączona grafika

    Barusz
    Participant
    #28750

    Której postaci z ST aż dwa razy przydarzyło się, że w jednym odcinku była grana przez dwóch różnych aktorów?

    Reyden
    Participant
    #30628

    @Barusz :

    Kapitan Braxton - Voy:Future End .

    Widze że moja zagadka była dosyć trudna - Postac to Dunbar - pomocnik Henrego Sterlinga , grany przez Christiana R. Conrada .

    Czas na kolejną zagadkę :

    Dołączona grafika

    Barusz
    Participant
    #30635

    Braxton w obu połówkach "Future End" był (konsekwentnie i niezmiennie) grany przez Allana G. Royala. Bruce McGill pojawił się dopiero w "Relativity". Rozumiem, że moje zagadki pozostają 'aktywne'.

    Barusz
    Participant
    #30911

    Reyden, czy to Kurtwood Smith (głównie Annorax z STV:"Year of Hell")?

    Reyden
    Participant
    #30912

    nie to nie on .Mała podpowiedź : szukajcie postaci z DS9

    Pah Wraith
    Participant
    #30928

    Wiedziałem, że Ferengi. Najpierw palnąłem, że Rom, ale później sobie przypomniałem i wszystko stało się jasne:

    Grand Nagus

    edit: co wygrałem?

    Reyden
    Participant
    #34396

    Ostatnio cicho w tym temacie ; czas na kolejną zagadkę .

    Kto to jest i kogo/gdzie grał:

    Dołączona grafika

    Gosiek
    Participant
    #34397

    Moim zdaniem to Daniel Davis, który w odcinku TNG Elementary, Dear Data zagral rolę profesora Jamesa Moriarty'ego. I strój na tym zdjęciu ma nawet podobny do tego z epoki Holmesa. 😉

    Reyden
    Participant
    #34401

    Tak , to on .

    Kolejna zagadka , kto to i gdzie/kogo grał :

    Dołączona grafika

    Barusz
    Participant
    #34402

    Ronny Cox (Capitan Edward Jellico z TNG "Chain of Command" + senator/viceprezydent/prezydent Robert Kinsey z SG-1) ?

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 339 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram