Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Quiz: Do której frakcji w ST należysz

Quiz: Do której frakcji w ST należysz

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • Author
    Participant

Nio ja tyż federasta

EddieGcT
    Participant

Hehe, coz by innego :]You are a member of Klingon Empire. You are a natural warrior. As it is, you seek the glorious battle. For you, honour is everything.

Piotr
    Keymaster

Federacja mi wyszla rzecz jasna - zbyt przewidywalny ten test.Sugestia: ilustracja kazdej rasy juz byla pokazana na tym forum, czy konieczne jest ich powtarzanie?

Anonymous
    Guest

Hmm ...Interesujące.You are a member of Starfleet/Federation/United Federation of Planets. You seek harmony between races. Your vessel is capable to engage the enemy. But you will resort to war as the last thing to do.

Kronos
    Participant

No tak chyba nikt nie miał wątpliwości 😈 You are a member of Klingon Empire. You are a natural warrior. As it is, you seek the glorious battle. For you, honour is everything.

Mycroft
    Participant

No a mnie wyszlo ze ja Klingon Empire 🙂 Zgadza sie w 100 procentach hi hi hi :)Prawda prawda ?Ten kto mnie zna to wie 🙂

Slawek
    Moderator

A najmniej romulaków :|. Tal'Shiar is watching 😛

fluor
    Keymaster

A najmniej romulaków :|. Tal'Shiar is watching 😛

Ja nawet nie odpalam tego testu, bo widzę że mojej frakcji tam nie ma... 😛

mnemen
    Participant

Ja nawet nie odpalam tego testu, bo widzę że mojej frakcji tam nie ma... 😛

Twoje frakcja jest częścia innej frakcji ;P

Qbah
    Participant

Test prosty, jak konstrukcja cepa. Nie wiem, po co oni tam te pytania zadawali 😛 Mogli w kazdym punkcie dac: 1) Fed, 2) Klingon, 3) Romulan, 4) Ferengi, 5) Borg... A mi wyszlo.... tada: The Klingon Empire :]

fluor
    Keymaster

Tyle mi nie wystarcza 😛 zwłaszcza że test jest rzeczywiście nieco uproszczony... 😉

mnemen
    Participant

Test prosty, jak konstrukcja cepa. Nie wiem, po co oni tam te pytania zadawali 😛

Mówisz jakbyś się spodziewał czegoś więcej ;P

Krusty
    Participant

Tyle mi nie wystarcza 😛 zwłaszcza że test jest rzeczywiście nieco uproszczony... 😉

To napisz taki test w czasach Entka bo wtedy twoja frakcja była samodzielna, obecnie jest natomiast członkiem wielkiej Federacyjnej Rodziny.

fluor
    Keymaster

To napisz taki test w czasach Entka bo wtedy twoja frakcja była samodzielna, obecnie jest natomiast członkiem wielkiej Federacyjnej Rodziny.

quod erat scriptum

Bo my jesteśmy jak wielka rodzina 😀

GWYNBLEIDD
    Participant

no a ja sie dorobilem takiej oto cenzurki - You are a member of Starfleet/Federation/United Federation of Planets. You seek harmony between races. Your vessel is capable to engage the enemy. But you will resort to war as the last thing to do.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram