Forum Trek.pl Newsy Star Trek Quinto: Spock i Sylar są podobni

Quinto: Spock i Sylar są podobni

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #4039

    Zachary Quinto, grający w nadchodzącej produkcji J.J. Abramsa Star Trek rolę Spocka, a zarazem występujący w serialu NBC - Heroes jako seryjny morderca Sylar, twierdzi, że widzi podobieństwa między oboma bohaterami.

    [more]Według Quinto, obie postacie cechuje charakterystyczny punkt widzenia, odróżniający ich od reszty świata. Niemniej jednak są oni jakoby na dwóch zupełnie innych biegunach - Spock bowiem reprezentuje dobro, Sylar zaś - zło. Aktor twierdzi, że mimo wszystko nie podchodzi do postaci jako bohatera dobrego lub złego, lecz patrzy na wszystko z własnego punktu widzenia. Przede wszystkim jest zaś zadowolony, że obaj bohaterowie oferują mu wiele wyzwań.

    Zachary opowiadając o swoich rolach mówi, że obu bohaterów jest bardzo zdyscyplinowanych, zatem teraz, gdy będzie musiał przestawić się ponownie z roli Spocka na Sylara, nie będzie musiał się napracować - wypadnie mu tylko nieco popuścić owo zdyscyplinowanie i wzbogacić je o instynkt mordercy.

    Star Trek pojawi się na ekranach kin 8 maja 2009 roku, zaś NBC rozpocznie emisję trzeciego sezonu Heroes dwugodzinnym filmem 22 września bieżącego roku.

    Poniżej prezentujemy zdjęcie, na którym obecni są Leonard Nimoy (oryginalny Spock), oraz Zachary Quinto (młody Spock):

    Dołączona grafika

    Artykuł zaczerpnięty z serwisu SCI FI Wire. [/more]

    Eviva
    Participant
    #62378

    No cóż. Jak powiedział kapitan Kirk po wizycie w Mirror Universe :"Zawsze podejrzewałem, że Spock ma w sobie coś z pirata." Nic dodać, nic ująć.

    Slawek
    Moderator
    #62382

    Jakoś mnie ten plakat za aktorami odrzucił. Chyba dopóki nie zobaczę Quinto w filmie, albo przynajmniej jakimś zwiastunie, to dla mnie zawsze będzie Sylar.

    Cross
    Keymaster
    #62386

    Lepiej już wyszli na tych krzesełkach, plakat do mnie nie trafia.

    Lo'Rel
    Participant
    #62406

    Plakat co najmniej mdły, a co do ról Zacharego to nie mam odniesienia bo jeszcze nigdzie go nie widziałem, ale liczę, że ma wystarczający talent by sprostać roli Spocka.

    Eviva
    Participant
    #62431

    Pal diabli plakat - ważna ta reszta. Trzeba przyznać, że Leonard Nimoy postarzał się z większym wdziękiem niz William Shatner, który zupełnie zatracił podobieństwo do bohaterskiego kapitana. Jednak co wolkańskie geny, to nie ziemska partanina

    Anonymous
    Guest
    #62445

    Co prawda to prawda. Jak na 70-latka z hakiem wygląda całkiem nieźle. Ale Quinto trzeba najpierw dogolić, bo Spock ma buźkę jak pupcia niemowlęcia. :>

    Eviva
    Participant
    #62450

    Do zdjęć chyba faceta ogolili jak się patrzy. Roddenberry miał napięty budżet, ale zainwestował, w co trza, by Spock wyglądał, jak to ślicznie określiłeś. Tym bardziej chyba Abrams.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram