Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Q2 na trekowych skinach

Q2 na trekowych skinach

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • Author
    Participant

...

Jak cos to na ktora sie umawiamy  ❓

Mi to obojętne, byle by przed pierwszą w nocy. Taka 23 jest całkiem spoko.

Anonymous
    Guest

No dobra, stawiam server EF. Ip 213.192.75.28. Sorki że tak późno, ale nie miałem wcześniej jak. Jedziemy 🙂

Anonymous
    Guest

Poprawka... Omega dema EF nie ściągnął, czyli q2. Sorry za zamieszanie, ale w ostatniej chwili się dowiedziałem :((

EddieGcT
    Participant

Nie ma sprawy, jak mowilem dla mnie to bez wiekszego znaczenia, w EF jeszcze zdazymy zagrac. Napisz jak postawisz server. Jak mozesz to podaj jeszcze raz namiary servera i jak to sie wszystko odpala 🙂 jak mowilem daaaaaawno nie bawilem sie z Q2 🙂

OmegaOne
    Participant

zapodajcie jakiegos linka ze wznawianiem do tego ef bo inaczej nigdy tego nie zaciagne... :(btw dzisiaj kolo 23 znowu w cos gramy?

Tom
    Participant

Tutaj można wznawiać ściąganie; jakby co to ja jestem dzisiaj dostępny od 23:45, ale napewno będe grał, zwłaszcza w EF.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry!

Anonymous
    Guest

To proponuję taki układ: Omega, jeśli dasz radę dociągnąć do - powiedzmy - 23.00 , to jedziemy w EF; jeśli nie-daj znać na gg i w q2.Tylko co z tymi servami? Jeśli działa Ci wyszukiwarka serverów, sprawdź, na którym będziesz miał najniższe pingi i podaj mi nazwę. IP już się znajdzie 😀 . Jeśli nie - stawiam u siebie server o 23.30 - na Toma będziemy czekać 😀 . W EF też mam być serverem? Bo mnie to bez różnicy...

EddieGcT
    Participant

Tez sie przylacze do gry jesli mozna, bedzie troche nieciekawie jesli chodz o EF, pelna mam ale jesli multi z dema i pelnej nie sa kompatybilne to troszke nieciekawie bedzie, demka nie sciagalem jeszcze

Anonymous
    Guest

Sorki. Wczoraj testowaliśmy z Omegą jeden server ze znośnymi pingami. Nie miałem Wam jak tego przekazać, bo się forum wyłożyło :(.IP tego servera: 194.42.40.69:27913. Dodajcie mnie sobie do GG (729207), a ja w opisie będę umieszczał ip, na którym będziemy pykać. Co Wy na to? Może dzisiaj też partyjkę? 😉

Tom
    Participant

Ja jestem chętny. Ten pomysł z dodawaniem adresu IP do opisu w gg jest dobry, pczydałoby się jeszcze dodać grę w jaką gramy, np. EF 123.456.789.1

EddieGcT
    Participant

Tak tak, w pelni sie zgadzam, gierka i ip. Moze niech wszyscy stali gracze pododaja siebie nawzajem do gadu i gdyby cos sie dzialo z forum wtedy na gadu by sie szczegoly obgadywalo.Jak cos to dzisiaj o ktorej i w co ??

Vidmo
    Participant

Ktoś mi zdaje się mecz obiecywał :)) Federacja vs Klingoni:) To jak będzie?

Ja będę gotów jak egzaminki ustne mi się skończą, a wtedy Railgun do łapy i do boju po fragi 😀 😈

No to panowie, na co czekamy? Mnie pasuje każdy dzień tygodnia 😀

Server jakiś trzeba znaleźć i jazda 🙂 W zasadzie serverem mógłbym być ja, tylko nie jestem pewien, czy moje akurat ip jest widoczne na zewnątrz; bo siedzę za proxy. Czasem jednak te ip widać,  czasem nie.

Jakby ktoś mnie spingował i dał znać o efektach, byłoby dobrze.

Moje ip: 213.192.75.28. Niech ktoś sprawdzi, czy da się mnie namierzyć; jeśli nie, poszukamy innego serverka. Tylko, że dobrze byłoby mieć taki, na którym pingi byłyby mniej więcej wyrównane... Ale to się dogadamy 😀

Moim zdaniem możesz być serwerem (szczególnie, że też mieszkasz obecnie w Gdańsku 🙂 ). Co do zewnętrznego ip to nie powinieneś się martwić bo nie tak dawno wysłaliśmy między sobą pliki (mam firewalla w sieci, a mimo to było to możliwe) więc możesz też z innymi grać

Ps:Troche zakręciłem w tym poście ale myśle, że nie jest aż tak źle 😆

Do coena : he he q2 to nie rowna sie qoszyqowka (qx2) 😉 tylko qwak 2 potocznie kłejk ....  8)

i dalej  : ip ktore podales jest widoczne  i casy wygladaja tak...

ms=879

uplyna czas zadania

ms=79

uplyna czas zadania

wnosek z tego tak ze jak wylacze kaze i dapa to da sie pograc wiec zaczynam zgrywac kwaka z jakiegos serva.... jak znajde.... ale to inna bajka... 8)

Jest TYLKO jedna najważniejsza kwestia do spełnienia ---> chodzi mi o kompatybilność wersji Quaka2 bo często się zdarza, że przez to lub też przez inne czyniki (brak map, game chaos itp.) psuje się zabawę ale to jeszcze pozostaje do uzgodnienia

Ps:Przepraszam administratorów, że tych postów nie zawarłem w jednym. Chyba się nie gniewacie ❓ 😳 ❓

Alez oczywiscie ze sie nie gniewamy... Moderatorzy bardzo lubia laczyc posty, mamy tak malo roboty na forum... 😈 Dosc zlosliwosci, postaraj sie po prostu sam laczyc posty w przyszlosci.

Anonymous
    Guest

Nie bój się, nie zamieszałeś. Co do zewnętrznego ip- racja, widać mnie, ale chłopaki mieli wtedy taki ping, że strzelali nie do mnie, a do mojego wirtualnego wspomnienia. Na ogólnopolskich serwerach było już w miarę uczciwie, pingi były nawet podobne :). Kompatybilność kwaka - wersja 3.20; dodatkowo mały programik q2ace, bez którego zostaje się wykopanym z krajowych serverów w trybie przyspieszonym. Mapa - zazwyczaj q2dm1, ale można i na innych; kwestia tego, żeby innym się mapy pościągały, co czasem trwa i trwa...I trwa :(. Ja tam jestem chętny...

Reyden
    Participant

Będąc przy temacie QII , mam namiary na full wersje QII , oto one :

link do pliku

oraz najnowasy patch :

link do pliku

i cos co się nazywa QIImax ( nie wiem co to jest ) :

link do pliku

a teraz własciwa częśc posta , ostatnio szukając czegos o Transformers i Beast Wars ( to ostatnie leciało u nas pod nazwa kosmiczne wojny )

natknałem się na mod do QII zamieniający kwaka w TF/BW , oto on :

link do pliku

oraz skinpack do niego :

link do pliku

ciekawe czy jest tez mod ST do QII

oraz adres forum o TF/BW i G.I. Joe :

link

co do grania w QII na skinach ST i EF , to chetnie zagram , trza tylko ustalic kiedy ponownie bedzie meczyk ( nad EF pracuje , moze po weekendzie cos zagramy )

Zeal
    Participant

Do gry w multiplayera wystarcza w zupełności demo q2, które po instalacji zajmuje jakieś 50 mb (w przeciwieństwie do całego q2, który po spatchowaniu działa bez płyty...Ale zajmuje 260 mb - rodzaj instalacji - średnia). Wiem, te wielkości nie przerażają, ale wielu nie będzie chciało trzymać takiego "starocia" na dysku, skoro może w to miejce wrzucić album mp3. Nie wspomne juz o tym, ze przejście q2 na poziomie "hard +" wcale nie znaczy, ze automatycznie dana osoba będzie odnosiła zwycięstwa w grze multi. Niestety, w przypadku Q2 single i multi to sa dwie różne sprawy... No nic, demo ma to, co najważniejsze: mapy deatchmatchowe od q2dm1 do q2dm8. Patch 3.20 to oczywiscie konieczność...Q2max to nakładka na Q2. Działa tylko na kartach NVidii (Rivy i G-Force), 3dfx-y odpadają. Poprawia wygląd całej gry (eksplozje, promień z railguna, dymy z rakiet, ślady po ogniu z chainguna i super shotguna). Niestety, baaardzo obciąża komputer. Z ponad 170 fps na timedemie wydajność spada do jakichś 50-ciu. W singla da się tak grać, w multi... Niezbyt. Najlepsze jest to, ze pojęcia nie mam, co niby jest tak obciążajacym sprzęt elementem. Niemniej jednak - warto to zobaczyć.Co do modu zmieniającego Q2 w ST - nie znam takiego. Q1 chyba się doczekał czegoś takiego, Q2 - niemal na pewno nie (90 % pewności).

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram