Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Q2 na trekowych skinach

Q2 na trekowych skinach

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 45 total)
  • Author
    Posts
  • OmegaOne
    Participant
    #9221

    Jeszcze one thing..... port tez by sie przydal bo nie pamietam a musze pomaglowac admia zeby odblokowal ....

    Tom
    Participant
    #9222

    W sumie ja też jestem chętny do gry, już ściągnąłem to demko i łatkę więc raczej będe grał, jak nie zapomnę 🙂

    Anonymous
    Guest
    #9225

    Jeszcze one thing..... port tez by sie przydal bo nie pamietam a musze pomaglowac admia zeby odblokowal ....

    port: 29710 :))

    Tom - cieszy mnie to, im nas więcej, tym lepiej 🙂

    OmegaOne
    Participant
    #9226

    ok wyglada na to ze zagram wszystko juz przygotowane ... jakby co zapisuje sie do timu federastow.... 8)

    Anonymous
    Guest
    #9227

    Dobra jest, o 23.00 odpalamy 🙂 Echh, rzeźnia, rzeźnia...;) Powodzenia wszystkim życzę 🙂

    Anonymous
    Guest
    #9228

    Dzięki za grę. Szkoda, że pingi nie pozwoliły nam stoczyć uczciwego pojedynku...Ale i tak było wesoło. Następnym razem może poszukamy jakiegoś neutralnego serwera, na którym będziemy mieli pingi mniej więcej podobne... Dzięki raz jeszcze :)"Salute you" 🙂

    OmegaOne
    Participant
    #9229

    ....

    i tobie rowniez 🙂 btw fajne sie gralo przy pingu srednio 400-600 a w porywach do 1000 ms 😉 .... eh.... gdzie te czasy gdy mozna bylo sobie w q2 spokojnie przez modem pograc 😉

    a tak przy okazji sie zapytam kto wygral 😉 federasci czy ik ?

    Anonymous
    Guest
    #9231

    Pingi były zabójcze... Napiszcie skąd jesteście, może da się wyszperać server bez takich lagów... Co do wygranej - trudno ocenić, nie było tak, jak być powinno. Składy teamów były pomieszane. No i te pingi... To nie była honorowa walka...Traktujmy to jako sparing 🙂 W każdym razie - z tego co widziałem, Omega, to na mniejszym pingu mógłbym mieć z Tobą problemy. Co do Toma zaś - nie wiem, nie zdążyłem się przyjrzeć 🙁

    Tom
    Participant
    #9232

    Gierka byłya fajna, gdyby naprawdę te pingi były mniejsze byłoby jeszcze lepiej, możemy dzisiaj powtórzyć mecz, tylko mam jedno pytanie, czy mordujemy się bez względu na drużynę, bo odniosłem wrażenie, że tak było ostatnio. Aha, jestem z Warszawy jakby co.

    Mam jeszcze malutkie pytanko, czy zamiast Q2 możemy zagrac w multiplayerowe demko EF, zajmuje mb i jest dostępne tutaj. Pełna wersja z mojej strony odpada, gdyż moja płytka pewnego pięknego dnia zamieniła się w napędzie w pył.

    Anonymous
    Guest
    #9233

    Zasadniczo nie powinno mordwać się ludzi z tego samego teamu. Dlatego zazwyczaj jeden team ma skiny męskie, drugi - żeńskie. Grasz kobietą - strzelasz do mężczyzn. I odwrotnie. Ja też popełniłem błąd, bo ubrałem teamy w niestandardowe skiny. Efekt? Gracze, którzy ich nie mieli, widzieli wszystkich jako mężczyzn. I strzelaj tu... Co do EF - czemu nie 😀 Pytanko : kto stawia server - i w co pykamy 😀 No i o której, oczywiście...Jakby ktos potrzebował kontaktu... GG 729207.

    EddieGcT
    Participant
    #9234

    Qrcze, sorki ze mnie wczoraj nie bylo ale niestety mialem mase roboty do szkoly i nie moglem wejsc ale dzisiaj gdyby tez jakis meczyk byl to chetnie sie przylacze. Mogli bysmy w koncu zagrac meczy Federasty vs Klingoni :)Jesli chodzi o EF to z mojej strony takze nie ma problemu, mam pelna wersje w domku takze luz, tylko serverek jakis by sie przydal 🙂 Wolf jesli przyda ci sie to do czegos to jestem z Wawy, dokladnie z Konstancina pod Warszawka

    Anonymous
    Guest
    #9235

    Pytałem, bo chcę poszukać serwerów z okolic Wam bliższych 🙂 Tyle, że nie każdy ma w opisie lokalizację 🙁 Mogę być serverem - nie ma sprawy. Tylko napiszcie mi, dla jakiej gry 🙂 Osobiście wolę Q2, ale jeśli chcecie EF - no problem. Wybierajcie więc panowie. Ze swojej strony - postaram się zajrzeć tu koło 22.30 i do 23.00 skonfigurować i postawić server. Aha, jeśli wolicie EF, to podajcie mapkę :D. Eddie - hehe, mogłoby być w końcu jak się należy 🙂

    Tom
    Participant
    #9236

    Jeżeli chodzi o gre, to EF, z mapek dostępnych w demie to CTF Delta Station. Mała uwaga, nie jestem pewien, czy multiplayer z dema działa z tym z pełnej wersji, gdyż nie pojawiają się żadne servery z grami, więc radziłbym jednak zorganizować sobie to demko.

    EddieGcT
    Participant
    #9237

    Jesli o mnie chodzi to raczej bez znaczenia, chociaz w Q2 baaaardzo dawno nie gralem, z EF jest juz lepiej ale jak napisalem mi to raczej obojetne, tak wiec niech inni sie wypowiedza. Jednak w EF nie bylo by problemu jesli chodzi o skiny :)Jak cos to na ktora sie umawiamy ❓

    EddieGcT
    Participant
    #9238

    Jeżeli chodzi o gre, to EF, z mapek dostępnych w demie to CTF Delta Station. Mała uwaga, nie jestem pewien, czy multiplayer z dema działa z tym z pełnej wersji, gdyż nie pojawiają się żadne servery z grami, więc radziłbym jednak zorganizować sobie to demko.

    Hmmmm jesli tak wyglada sprawa z demkiem to zaraz zaczne je ciagnac ale mimo wszystko najpierw wyprobuje pelna wersje i wtedy zobaczymy, gdyby nie dzialalo to wtedy demko bedzie grane

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram