Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Q2 na trekowych skinach

Q2 na trekowych skinach

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #1734

    Ktoś mi zdaje się mecz obiecywał :)) Federacja vs Klingoni:) To jak będzie?

    OmegaOne
    Participant
    #9150

    Ktoś mi zdaje się mecz obiecywał :)) Federacja vs Klingoni:) To jak będzie?

    oj bylo bylo.... niewiem czy to ja i akurat tobie ale komus cos takiego obiecywalem .... wiec niech sie zglosi ... ja bede gotow , jak bedzie trzeba..... 8)

    EddieGcT
    Participant
    #9152

    Hehe jak tak to i ja sie na to pisze :)Wolf moze by tak zebrac cala zaloge betleH, wtedy to by sie pogrywalo 🙂

    Coen
    Participant
    #9154

    Tylko mecz, w co? Bo jak noga kosz czy cos takiego to ja sie nie pisze.

    Anonymous
    Guest
    #9156

    No to panowie, na co czekamy? Mnie pasuje każdy dzień tygodnia :DServer jakiś trzeba znaleźć i jazda 🙂 W zasadzie serverem mógłbym być ja, tylko nie jestem pewien, czy moje akurat ip jest widoczne na zewnątrz; bo siedzę za proxy. Czasem jednak te ip widać, czasem nie. Jakby ktoś mnie spingował i dał znać o efektach, byłoby dobrze.Moje ip: 213.192.75.28. Niech ktoś sprawdzi, czy da się mnie namierzyć; jeśli nie, poszukamy innego serverka. Tylko, że dobrze byłoby mieć taki, na którym pingi byłyby mniej więcej wyrównane... Ale to się dogadamy 😀

    OmegaOne
    Participant
    #9169

    Do coena : he he q2 to nie rowna sie qoszyqowka (qx2) 😉 tylko qwak 2 potocznie kłejk .... 8)i dalej : ip ktore podales jest widoczne i casy wygladaja tak...ms=879uplyna czas zadaniams=79uplyna czas zadaniawnosek z tego tak ze jak wylacze kaze i dapa to da sie pograc wiec zaczynam zgrywac kwaka z jakiegos serva.... jak znajde.... ale to inna bajka... 8)

    Anonymous
    Guest
    #9174

    No to wszystko jasne. Q2 w wersji demo jest na tasku ftp://task.gda.pl

    hasło: anonymous, ale nie pamiętam, w jakim katalogu. Tak samo patch 3.20. Właśnie, będę stawiał server, ale w wersji 3.20. Ahaaa, i ściągnijcie sobie q2ace (programik anty-cheaterski) - w razie gdybyśmy musieli się wynieść na inny server. Wersja 1.21, link : http://www.savageservers.com/q2ace/.

    Sciągać Q2, instalować... I czekam na propozycje daty :D.

    PS. Eddie, jakby się cała załoga zebrała, to była niezła rzeźnia 😀

    Coen
    Participant
    #9182

    Hehe, nie grywam w kłejka dlatego z Q kojarzy mi sie tylko jeden gosc pstrykajcy palcami

    EddieGcT
    Participant
    #9197

    Coen ale jak ty sobie to wyobrazasz, ze cala zaloga by sie zebrala i tak bez kapitana by sie walczylo, nie mozliwe, musisz sie troche w "kwaka" 🙂 podszkolic i jedziemy 🙂 Ehhhhhh to bedzie meczyk, I.K.C. betleH vs reszta TSS 🙂

    OmegaOne
    Participant
    #9201

    uprzejmie informuje ze q2 sie zgral teraz tylko łaciate....tj łate 😉 no i skina swietego mikolaja 😉

    Anonymous
    Guest
    #9204

    Coen ale jak ty sobie to wyobrazasz, ze cala zaloga by sie zebrala i tak bez kapitana by sie walczylo, nie mozliwe, musisz sie troche w "kwaka" 🙂 podszkolic i jedziemy 🙂 

    Ehhhhhh to bedzie meczyk, I.K.C. betleH vs reszta TSS 🙂

    W sumie od takich rzeczy to dowódca ma nas;). Ale przydałby się chociażby dla podniesienia morale załogi :D. Jeśli jednak nie - cóż Eddie, będziemy away teamem 🙂

    Omega One - rezerwuj termin 🙂 Zbieramy teamy i jazda 🙂

    Nieważne jaki będzie wynik, ważne aby się dobrze bawić 😀

    Kronos
    Participant
    #9207

    Tak 😈 widze że to będzie całkiem ciekawy mecz 😈

    Krew sie poleje żechej 😆

    Napiszcie później kto wygrał 😉

    Anonymous
    Guest
    #9211

    (ciach...) Napiszcie później kto wygrał  😉

    Ja Ci nawet specjalnie demko nagram i na maila wrzucę 😀

    OmegaOne
    Participant
    #9218

    hy hy dobra prawie sie zgralo wszystko wiec....mam laciaka q2-3.20-x86-full.exe ale bez ctfa... wiec mozna zaczac ustalac termin ... jak sie uda to moze dzisiaj kolo 23 bo niewiem czy wczesniej sie wyrobie.... jakby co to moj gg jest pod spodem ... 8)a i jak ktos ma jakies fajne skiny to zapraszam do podzielenia sie 😉

    Anonymous
    Guest
    #9220

    Oki... Skiny się wysyłają 🙂 Godzina 23.00. Postawię serwer pare minut wcześniej.Dla chętnych raz jeszcze powtarzam ip: 213.192.75.28.Jakby ktoś zapomniał jak się w Q2 łączyć z serverem - wystarczy w konsoli wpisać connect i podać ip. Zapraszam więc dzisiaj wszystkich chętnych :). Do zobaczenia wieczorem (oby...) 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram