Q Winter Event, cz. 3

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7120

  Dołączona grafika

  Niedawno na oficjalnym portalu Star Trek Online pojawiły się informacje o atrakcjach związanych z zimowym powrotem Q. Od wczoraj znamy także nagrody dla graczy, którzy zechcą wziąć udział w tych wydarzeniach, jak również listę czekających na nas przedmiotów. Przy okazji oficjalnie potwierdzono, że dostępny będzie nowy, darmowy okręt.

  [more]Podobnie jak w zeszłym roku gracze będą zbierać kilka przedmiotów:

  • Andorian Sleigh Bells,
  • Bajoran Gratitude Beads,
  • Terran Holiday Ornaments,
  • Bolian Candles,
  • Targ Fur Earmuffs,
  • Vulcan Meditation Incense.

  Wszystko z powyższej listy będzie dostępne w zamian za udział w walce na śnieżki z bałwankami, jak również w sklepie za 5 kryształków Lobi.

  Dołączona grafika

  Zebrane przedmioty będzie można wymienić na:

  • Holiday Foods: różnorodne Holiday Foods, które były oferowane podczas zeszłorocznej imprezy będą ponownie dostępne, ale ulepszone. Czas trwania wszystkich buff'ów został wydłużony do 30 minut, a ich siła wyniesie 150% tego co uprzednio. Bonus działa jedynie podczas Eventu, po jego zakończeniu efektywność wróci do poprzedniego stanu. Te produkty żywnościowe mogą być podawane Tribble co może skutkować ...
  • Winter Tribble: karmiąc którymkolwiek Winter Tribble dowolnego standardowego Tribble można wyhodować świątecznego Futrzaka. Kulka tej rasy daje odporność na Repel, Knockback i obrażenia od Cold, podczas trwania Eventu buff udzielać się będzie również pobliskim sojusznikom.
  • Unmelting Snowballs: w przeciwieństwie do normalnej, darmowej "amunicji", która roztapia się po 10 minutach, tymi kulkami śniegowymi można rzucać nawet po zakończeniu eventu.
  • Frosted Boots: bez daty ważności, z dodatkową animacją w trakcie użycia.
  • Holiday Scarves: w uzupełnieniu do wyboru 3 różnych styli, które wcześniej były dostępne dla graczy, dodaliśmy jeszcze po jednym wariancie dla Klingońskich i Federacyjnych graczy. Dodatkowo, elementy te mogą być zakupione w formie box'a, który może być podarowany innemu graczowi.
  • Winter Jacket: nowy strój, dostępny zarówno dla Federacji jak i Klingonów. Kurtka dostępna będzie w 3 różnych długościach, a każda w brązowym, czarnym lub białym kolorze.
  • Snowball Weaponry: jeśli rzucanie śnieżkami jest nie w Twoim stylu, możesz zakupić specjalistyczne uzbrojenie zaprojektowane przez Q specjalnie do walki z bałwankami. Full Auto Snowball Launcher (a.k.a "Szkwał") i Snow Boulder Assault Launcher (a.k.a "Lawina") sprawią iż topienie zimowego zagrożenie stanie się zarówno łatwiejsze jak i przyjemniejsze. Niestety broń działać będzie tylko na terenie Winter Wonderland.
  • Nanopulse Lirpa lub Bat'leth: działa identycznie jak zeszłoroczny model, tegoroczne wersje Nanopulse każdej z tych tradycyjnych broni białych spowijać będzie blask purpury.
  • Pet Snowman: kolejny podarek od Q, to małe urządzenie automatycznie montuje bałwana, który będzie w stanie podążyć za Tobą gdziekolwiek się udasz, ale tylko tak długo, jak Event zimowy będzie aktywny.

  Dołączona grafika

  Niewykorzystane podczas zakupów zebrane przedmioty będzie można wykorzystać w specjalnym projekcie flotowym. Ów projekt nie będzie wymagać innego wkładu, a w nagrodę pozwoli flotom na wystawienie na poziomie operacyjnym bazy modelu okrętu Breen.

  Uczestnictwo w wyścigu "The Fast and the Flurriour" będzie nagradzane otrzymaniem Snow Epohh Tags, które będzie można wykorzystać w misji Doff, by otrzymać śnieżnego Epohha.

  Dołączona grafika

  Dla wielu najważniejszą pamiątką spotkań z Q będzie nowy, darmowy okręt Breen. Jego dokładne statystyki będą podane w późniejszym terminie, ale już dzisiaj wiadomo, co trzeba będzie zrobić, by go otrzymać. Statek będzie można wymienić za 1000 zdjęć z autografem samego Q. Za udział w wyścigu "Fastest Game on Ice" (tym samym, co w zeszłym roku) gracze będą otrzymywać 40 zdjęć, ale jest pewien haczyk. Jednego dnia można otrzymać tylko 40 zdjęć co oznacza, że aby zebrać wystarczającą ich ilość należy wziąć udział w 25 wyścigach. Trzeba pamiętać, że event trwa niewiele ponad 35 dni, więc istnieje pewien margines bezpieczeństwa. Gdyby komuś zabrakło dni, lub chciał otrzymać okręt szybciej, to istnieje jeszcze jedna możliwość zdobycia fotek. Zdjęcia będzie można kupić za kryształki Lobi - za 5 kryształków gracz otrzyma plik z losową ilością fotografii (od 2 do 6).

  Źródło: Season 7 Dev Blog #26[/more]

  mad
  Participant
  #109039

  za statek breen 1000 zdjęć... ahhh pachnie grindem

  Slawek
  Moderator
  #109040

  Bo będzie grindem. O ile 2min "wyścig" raz na dzień można tak nazwać. No ale trzeba to odwalić 25 razy na 40 możliwych dni, lub ewentualnie kupować zdjęcia za lobi, jeśli ktoś się nie wyrobi.Poza tym wg informacji z forum okręt będzie dosyć wybrakowany względem innych podobnych. Nie będzie miał własnego mostka, ani nie otrzyma bonusu z seta Breen. Nie zdziwię się, jeśli będzie miał tylko 9 konsol i odpowiednio "niskie" statystyki i żadnych "specjalnych" zabawek. Bo skoro "darmowe", to nie warte dodatkowego nakładu pracy ze strony Cryptic.No ale dowiemy się za kilka godzin. Osobiście liczę, że okręt okaże się Battlecruiserem.

  Lejtnant
  Participant
  #109046

  Skoro darmowy(prawie) to dlaczego nie skorzystać? Zawsze to jakieś urozmaicenie.Lepszy w końcu statek niż pistolet na kulki.Zacny to cel do ustrzelenia dla tych którzy nie wyjeżdżają na święta.Narazie pozostaje czekać i objadać się przed mikołajkowymi łakociami:)

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram