Forum Trek.pl Newsy Star Trek Q Fan Collective - znamy epizody

Q Fan Collective - znamy epizody

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Participant

Po dosc dlugim oczekiwaniu poznalismy liste odcinkow jakie trafia na tematyczny box DVD z serii Star Trek Fan Collective - Q. Zamiast zapowiadanych przy prezentacji okladki (znajdziecie te informacje tutaj) 10 epizodow na boxie umieszczono ich 12. Wiekszosc z nich pochodzi z TNG a sa to: Encounter at Farpoint, Hide and Q, Q Who?, Deja Q, QPid, True-Q, Tapestry, All Good Things.... Kolejne trzy pochodza z Voyagera: Death Wish, The Q and the Grey oraz Q2. Z DS9 do boxa trafil odcinek Q-Less. Wiecej na ten temat znajdziecie na StarTrek.com.

Barusz
    Participant

Czyli wszystkie odcinki ST w których grał John de Lancie ;)Szkoda, że nie zaryzykowali TOS: "The Squire of Gothos".

Dalek
    Participant

A najgorszy z nich to zdecydowanie Q-Less. Postać Q zdecydowanie nie pasowała do DS9 i producenci to dostrzegli ;).

Barusz
    Participant

Ja miałem silne wrażenie, że po prostu byli szczęśliwi, że mają czym zapełnić te czterdziścikilka minut odcinka.Mi się nie podobał "The Q and the Grey" - największa wojna w dziejach wszechświata skończyła się po dwóch odcinkach - rolft.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram